vjek trajanja kočione tekućine

Autor VUCIBATINA, Svibanj 20, 2020, 11:06:56

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

prije možda misec dana smo prijatelju na mom bivšem stromu minjali pločice i tekućinu, uzeja je dot 4 od litre .

sad bi minja sebi na bmw-u pa me zanima ocu li kupiti novo ili livam to što je ostalo s obzirom da je bilo već otvarano.
dobro je začepljena kantica i stalo je u garaži misec dana
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

:moto2:

098 9232180

bajki


Ćoso

Najbolje bi bilo uliti (ako nisi bacio) iz bivšeg Stroma. Još da je KLV, bilo bi bolje


Ne zamjeri za zafrkanciju

Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

tibertov


zorro

Citat: tibertov  u Svibanj 20, 2020, 12:53:36
Kupi novo, neces propast za 20kn.
a zašt za tih 20 kn. nebi u dućanu kupio 3 piva i dok mijenja tekućinu da ih lipo ladne strsti  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

Ae,   nije problem u 20kn nego koji kuki bi baca pola litre ulja u smece ako mu nista nije.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

bajki

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 20, 2020, 13:35:37
Ae,   nije problem u 20kn nego koji kuki bi baca pola litre ulja u smece ako mu nista nije.
:thumbup:

iviccaa

Zare je testirao, a i imali smo "dobru" raspravu oko toga.
Ulij to, nemas problema.
Ako ti je lakse i ja sam to napravio.

zander

BMW propisuje zamenu na 2 godine...mozda i 3 bi bilo realno....jeste ono u vakumu na neki nacin, ali menja svojstvo sigurno za neki procenat....ja menjao na mom GSu posle 2 godine i opet cu za 2....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

VUCIBATINA

ja minjam svake godine ili i prije ako mi je dosadno ,jebiga sidnem u garazu pa radim bilo što
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Patak

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 20, 2020, 22:05:49
ja minjam svake godine ili i prije ako mi je dosadno ,jebiga sidnem u garazu pa radim bilo što

TOo :thumbup:!

Danijel 23

U BMW samo BMW ulje....kao u brenze, kuplung, garbox, diferncijale il u mašingevere!  :moto2:

Suki

:moto2:

098 9232180