Kacige općenito

Autor Danijel 23, Kolovoz 31, 2018, 20:38:44

« natrag - naprijed »

bansi

HJC i Triumph......oboje mi doma, samo još ova teta fali :)

Danijel 23

Imali gdje kakva stranica koja prodaje naljepnice za kacige? Htio bi jednu mat crnu MX kacigu malo obljepit....osviježit.

Mrki

Citat: Danijel 23  u Ožujak 18, 2019, 11:32:16
Imali gdje kakva stranica koja prodaje naljepnice za kacige? Htio bi jednu mat crnu MX kacigu malo obljepit....osviježit.
www.eBay.com

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Ožujak 18, 2019, 11:32:16
Imali gdje kakva stranica koja prodaje naljepnice za kacige? Htio bi jednu mat crnu MX kacigu malo obljepit....osviježit.
https://www.signaturecd.com/shop/?swoof=1&pa_pcategory=helmets-styling


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!


gogs

Citat: Ponti  u Ožujak 18, 2019, 17:55:44
Ljudi, ne kupujte one žute flo kacige

Znao sam da te žute ne valjaju  :smijeh:

Sad ih je počela i policija po Zagrebu nositi.
Naučio prošli tjedan skoro na teži način....nisam očekivao da je to policajac  :) Obično kad primjetim bijelu kacigu u gužvi malo pripazim, ovaj me iznenadio  :-\

damjandugi

Niso samo Slovenci sa fluo kacigama. :smijeh: :smijeh:

Suki

Citat: gogs  u Ožujak 18, 2019, 18:17:19
Znao sam da te žute ne valjaju  :smijeh:

Sad ih je počela i policija po Zagrebu nositi.
Naučio prošli tjedan skoro na teži način....nisam očekivao da je to policajac  :) Obično kad primjetim bijelu kacigu u gužvi malo pripazim, ovaj me iznenadio  :-\
...jučer me opet zamijenilo za policajca :smijeh:, a i Špokija isto :buahaha:...
:moto2:

098 9232180



Patak

Citat: Danijel 23  u Ožujak 18, 2019, 11:32:16
Imali gdje kakva stranica koja prodaje naljepnice za kacige? Htio bi jednu mat crnu MX kacigu malo obljepit....osviježit.

Naljepnice Niš :thumbup:, čovjek je polu slavonac :smijeh: nema tog što ne može napraviti, kvalitetno, šalje u RH, plaćanje paypal...

https://www.facebook.com/Nalepnice-Za-Motore-Ni%C5%A1-189061614799364/

Danijel 23

 :'( Ode Nolan u francuske ruke, 2R holding u kojim je i Shark, Bering, Bagster, Segura i Carin!  :thumbdown:


Ponti

Citat: Danijel 23  u Travanj 24, 2019, 09:51:57
:'( Ode Nolan u francuske ruke, 2R holding u kojim je i Shark, Bering, Bagster, Segura i Carin!  :thumbdown:



Dizaster .... sada dakle vozim francusku kacigu  :huh:

Patak

Ma nek idu kv.r.u... Šlampavi ti tvoji, tražim unutrašnost za kacigu (staru 3 godine) plačena 400eu, ne može se nigdje nabaviti (top model) :thumbdown:

zander

Za koju kacigu Patak? Ako je za Nolan mozda mogu da pomognem!
OPENMINDED PEOPLE WANTED