Dainese Ergotour Gore-tex X-Trafit

Autor Mrki, Rujan 17, 2018, 09:30:19

« natrag - naprijed »

Mrki

Dobio sam navedene rukavice za rođendan :)
Naravno sam sam birao :)



https://www.dainese.com/row/en/ergotour-gore-tex%C2%AE-x-trafit%E2%84%A2/201815652.html


Malo sam ih probao i za sada se čine ok.
Jako mi se sviđa što je Gore-tex membrana spojena sa vanjskom pa se podstava ne može izvući van. Šavovi se ne osjete unutra i ne smetaju.
Od ostalog imaju opciju da se nose preko jakne i ispod jakne što mi se isto sviđa.

Treba ih još probati na kiši ali mislim da s tim ne bi trebalo biti problema, ipak je to Gore-tex.

Kupljene u FC-moto, trenutno na akciji.

https://www.fc-moto.de/en/Dainese-Ergotour-Gore-Tex-X-Trafit

Špoki

Dobri su ti pokloni za rođendan kad sam biraš :) Rukavice su odlične, izgledaju vrlo kvalitetno i nek te služe godinama :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Sretan ti rođendan [emoji23][emoji1303]

Osy


zorro

..ooo jebate Mrkac..pa da sam znao da ti je rođendan mogao sam participirat  :'( ..jeb ga sad..gotovo  :bzvz:
..no dobro..sretan ti ročkas  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23


tibertov

 Kvaliteta odlična i jos goretex...nema bolje.

Mrki

Citat: Danijel 23  u Rujan 17, 2018, 11:21:50
[emoji106] kaj ti nemaš grijane ručke?
Imam.. i nije problem hladnoća ali počelo me živcirati to kada mi se smoče rukavice, i onda moram voziti pola dana sa mokrim rukama.. ili mijenjati rukavice kada strane kiša, pa onda opet stavljati mokre nazad ako krene opet padati..
Ustvari nije ni to toliki problem, problem je kada ti se to dogodi 4 dana za redom.. i svaki dan poslje kiše imaš još par sto kilometara za odvesti.. to počne jako živcirati.. tako da sam taj problem riješio s ovim rukavicama..

agolac

To i ja kažem. GoreTex čizme i rukavice. Ostalo prekriva kišnjak. Ja imam Xtrafit od Helda a prije sam imao Hein Gerricke. Meni je to strava jer kao šta kažeš, kad su mokre ruke nema problema ugurat ih te izvaditi a da se počupa pola podstave. Onda poludim  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

A jeste svi nešto živčani u zadnje vrijeme :buahaha: Tako mladi, a živčani  :huh:

agolac

Citat: Osy  u Rujan 17, 2018, 18:32:45
A jeste svi nešto živčani u zadnje vrijeme :buahaha: Tako mladi, a živčani  :huh:

Lako tebi kad se voziš oko kafane  :P :smijeh: :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Rujan 17, 2018, 18:34:35
Lako tebi kad se voziš oko kafane  :P :smijeh: :ebudale:
Jbga, istreso se za motor i sad nemam za gorivo...Šta ćeš, ima i takvih, samo za gledanje :ooda: :belj:

Danijel 23

Stavi rukavice u kantu z vodom pa buš vidio jel vrede, tj. da ih stigneš vrnut. Kolega prošle godine kupio obleku od Alpinestars sa Goratex membranom, čak su mu radii po mjeri jer je krakat ko skakavac i nakraju pušing-prokišnjava.

Patak


Mrki

Citat: Patak  u Rujan 18, 2018, 19:52:21
Vrijeme je za razmišljati o sljedećem rođendanu  ;)

https://www.fc-moto.de/Dainese-D-Blizzard-D-Dry-Textiljacke
Vidim primaš FC-moto newsletter.. :)

To mi netreba, imam Modekino sa Sympatex membranom i jako sam zadovoljan, još me nije iznevjerilo (osim jednom ali to je moja greška jer nisam stavio kišnu membranu dobro)