Tourist Trophy - Isle of Man

Autor Ponti, Veljača 07, 2019, 11:27:23

« natrag - naprijed »

Ponti

TT trka na otoku Man jedna je od najstarijih, najluđih, najopasnijih i najsmrtonosnijh trka na svijetu.

Ovo dolje je jedan noviji video o TT trkama. Odvojite 50-tak minuta i pogledajte, isplati se.
Znam da jurcanje nije fokus nas ovdje okupljenih oko adventure motora, ali sveti gral motociklizma je baš tih 60km kruga na tom otočiću između Engleske i Irske.



Osy

Ja mislio da bi ti išao pa pitaš za društvo ;)

Ponti

Citat: Osy  u Veljača 07, 2019, 11:50:18
Ja mislio da bi ti išao pa pitaš za društvo ;)

U planu je, ne znam još kada, ove godine je od 1.6. do 7.6. a to mi ne štima nikako. Trebalo bi poslije susreta u Puli, ali otišlo bi sve skupa 20 dana, a to ne mogu.
A društvo za to teško ću naći na ovom forumu :smijeh: Naše ljude ovdje to ne zanima, a zašto plaćati nešto vrlo skupo ako te ne zanima. Jer otići do tamo motorom, biti na trkama, vratiti se .... od oka 20Tkn. Kada je trka hoteli su skupi, a šatorarenje me ne zanima.

fatboy

Možda je jeftinije ako voziote trku... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Ponti

Citat: fatboy  u Veljača 07, 2019, 11:59:11
Možda je jeftinije ako voziote trku... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Da postoji klasa invalidi bez jedne ruke, jedne noge i 80+ godina, možda bih imao šanse biti među prvih 10 :smijeh:

Bagy

Citat: Ponti  u Veljača 07, 2019, 11:58:25
U planu je, ne znam još kada, ove godine je od 1.6. do 7.6. a to mi ne štima nikako. Trebalo bi poslije susreta u Puli, ali otišlo bi sve skupa 20 dana, a to ne mogu.
A društvo za to teško ću naći na ovom forumu :smijeh: Naše ljude ovdje to ne zanima, a zašto plaćati nešto vrlo skupo ako te ne zanima. Jer otići do tamo motorom, biti na trkama, vratiti se .... od oka 20Tkn. Kada je trka hoteli su skupi, a šatorarenje me ne zanima.

Imaš super putopis u novom MotoPulsu o tom. Čovjek otišao sam, jer nije našao nikog da mu se pridruži!  :) I nije požalio...  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Ponti  u Veljača 07, 2019, 11:58:25
U planu je, ne znam još kada, ove godine je od 1.6. do 7.6. a to mi ne štima nikako. Trebalo bi poslije susreta u Puli, ali otišlo bi sve skupa 20 dana, a to ne mogu.
A društvo za to teško ću naći na ovom forumu :smijeh: Naše ljude ovdje to ne zanima, a zašto plaćati nešto vrlo skupo ako te ne zanima. Jer otići do tamo motorom, biti na trkama, vratiti se .... od oka 20Tkn. Kada je trka hoteli su skupi, a šatorarenje me ne zanima.
:thumbup: Skupo je da, ali ako dobijem na lotu ko zna ;)

Neven

Išao bih bez puno razmišljanja.

Ponti

Citat: Osy  u Veljača 07, 2019, 13:55:38
:thumbup: Skupo je da, ali ako dobijem na lotu ko zna ;)

Ne bulazni ... ja sam rođen pod sretnom zvijezdom, sve što dotaknem je osuđeno na uspjeh, pa nema šanse da dobijem na lotu, a gdje bi ti dobio, mislim koje su ti reference da dobiješ?

:smijeh: :smijeh:

Vinko

Jedna od životnih moto želja.... :gimme5:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Osy

Citat: Ponti  u Veljača 07, 2019, 14:11:22
Ne bulazni ... ja sam rođen pod sretnom zvijezdom, sve što dotaknem je osuđeno na uspjeh, pa nema šanse da dobijem na lotu, a gdje bi ti dobio, mislim koje su ti reference da dobiješ?

:smijeh: :smijeh:
Stalno igram i sitno dobivam...nikako da nešto pukne :samaranje:

Black Betty

To je  u planu,upsano je u kalendaru,još koju godinu ne,al kad djeca porastu,onda idem

Moj susjed je bio i kaže nezaboravno iskustvo.
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: Osy  u Veljača 07, 2019, 14:34:37
Stalno igram i sitno dobivam...nikako da nešto pukne :samaranje:

I ja dobijem po 60, 70 kn, par puta u životu sam dobio po 2 i nešto tisuće kn. Ali da me lupi nikako.
Zato ostavi se toga i šparaj za Isle of man pa idemo zajedno  :)

paranoid

Kad tad cu staviti kvacicu i na Isle of Man...  :thumbup: :blato:

Suki

Jel ima taj otok neku svoju zastavu za naljepit na kofer kao naljepnicu?! :misli:

Ako ima, idem :thumbup:...jednog dana :).
:moto2:

098 9232180