Uslikan kamerom radi brze voznje van HR

Autor JZ, Kolovoz 02, 2017, 09:10:10

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: JZ  u Kolovoz 02, 2017, 23:20:32
Tu ti ne treba jamac...samo je bitno da imas posao...agenti dolaze tebi u hotel I mole te da dignes kredit...kamata je 2.5%.... ako posao izgubis osiguranje vraca kredit...Raj na zemlji....samo je problem sto tu nema zemlje... :)

Digni kredit i daj otkaz, neka ga osiguranje vrati ... al onaj od milijun dolara min.

JZ

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2017, 23:27:21
Digni kredit i daj otkaz, neka ga osiguranje vrati ... al onaj od milijun dolara min.

Ne moze...ako das otkaz onda moras vratiti kredu ili ides u buksu...jedan dan bukse je 400 kuna...

Kredit davaju u omijeru jedna placa puta 25..pa koliko ispadne..
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Pa ti nemoj dat otkaz, napravi sve da ga dobijes, recimo budi stalno pijan :smijeh:

ivica medjugas

Ako bude pijan javno ode glava!mozda prvi put samo godina zatvora,učenje arapskog da se obrani sam na sudu i tako...ima bolji nacina valjda ima ode koji bosanskohercegovac da ga savjetuje!
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ponti

Citat: JZ  u Kolovoz 02, 2017, 23:42:26
Ne moze...ako das otkaz onda moras vratiti kredu ili ides u buksu...jedan dan bukse je 400 kuna...

Kredit davaju u omijeru jedna placa puta 25..pa koliko ispadne..

Znači možeš dobiti 250.000 eura :thumbup:  ...... kad odeš doma samo im pošalješ potvrdu od liječnika da si bolestan i ne dođeš više nikad, odeš raditi na drugu stranu npr. u Kanadu

JZ

Citat: Ponti  u Kolovoz 03, 2017, 07:47:52
Znači možeš dobiti 250.000 eura :thumbup:  ...... kad odeš doma samo im pošalješ potvrdu od liječnika da si bolestan i ne dođeš više nikad, odeš raditi na drugu stranu npr. u Kanadu


:buahaha: :buahaha: :buahaha:
E da je bar...ne bi se zalio...

Trenutno moja struka je u kurcu radi kolapsa nafte...masu ljudi je doma bez posla..I sam sam bio godinu danana bez sljake...ja sam jedan od sretnijih koji rade...
ali...bit ce,bit ce...vratit ce se rode... :smijeh:
Kupujem polovnu kacigu

tibertov


Danijel 23

Citat: JZ  u Kolovoz 03, 2017, 09:18:50

:buahaha: :buahaha: :buahaha:
E da je bar...ne bi se zalio...

Trenutno moja struka je u kurcu radi kolapsa nafte...masu ljudi je doma bez posla..I sam sam bio godinu danana bez sljake...ja sam jedan od sretnijih koji rade...
ali...bit ce,bit ce...vratit ce se rode... :smijeh:
Nadamo se kolega....nadamo se! Mi ove godine samo jednu novu rupu!

Ponti

Citat: JZ  u Kolovoz 03, 2017, 09:18:50

:buahaha: :buahaha: :buahaha:
E da je bar...ne bi se zalio...

Trenutno moja struka je u kurcu radi kolapsa nafte...masu ljudi je doma bez posla..I sam sam bio godinu danana bez sljake...ja sam jedan od sretnijih koji rade...
ali...bit ce,bit ce...vratit ce se rode... :smijeh:

Neće nikada više nafta biti s cijenom što je bila. Ameri su shvatili da visokom cijenom pogoduju Rusiji (i onima tvojima po Arabiji), a dobar Rus je siromašan Rus. Bogati Rus pravi probleme i na globalnoj i na mikro razini.

Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 03, 2017, 09:27:42
daj uzmi mene i pontia na platformu  :smijeh:

Odmah bih uzeo kredit i gasss tj. dobio otkaz :smijeh:

tibertov

idemo peticija na forumu...želimo naftu za 5 dolara po barelu  :gimme5: :smijeh:

tibertov

Citat: Ponti  u Kolovoz 03, 2017, 09:34:48
Odmah bih uzeo kredit i gasss tj. dobio otkaz :smijeh:

Meni bi dali otkaz prije nego bi dobio kredit  :smijeh:

Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 03, 2017, 09:36:39
Meni bi dali otkaz prije nego bi dobio kredit  :smijeh:

Ma ajde, ja bih te bodrio... ono, Tibi izdrži, još samo malo, evo plaće u ponedjeljak .... kredit u srijedu  :smijeh: :smijeh:

JZ

Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: JZ  u Kolovoz 03, 2017, 14:26:45
Ok zaposleni ste...kad dolazite... :)

Jel može 1.10.

Daj adresu .... reci gazdi da imam iskustva s naftom, svake godine kupim tonu za centralno  :)