GS 1250 Exclusive

Autor Grba, Travanj 19, 2020, 10:45:33

« natrag - naprijed »

Dinko

Citat: Suki  u Travanj 29, 2020, 06:23:25
Di se šišaš? Ja sliku sebe ne smijem stavit na forum :-X.
To je tzv. korona frizura - ručni rad doma uz malu pomoć šefice na kraju   :smijeh:

Citat: Suki  u Travanj 29, 2020, 06:23:25
i di si nabio već 30tkm :misli: :bravo: ...svi se samo voze, nitko više ne objavljuje ništa na forum :huh:.
Motor ima već tri godine i imam sreće biti u ovako dobroj ekipi s kojom smo uspjeli složiti svake godine par dobrih putovanja (Turska, Rumunjska, Korzika, Alpe, Dolomiti,...) pa se to nakupi. Iskreno dio ekipe sa godinu novijim pilama su me i sustigli (Ćoso, Beli, mislim da niti Gogs nije daleko....)...
A glede objavljivanja - znaš da za to imamo našeg portparol-a Ćosu - on objavljuje za sve nas  :-*

Citat: Suki  u Travanj 29, 2020, 06:23:25
...i super za motor :)...drago mi je da ti se tvoj "stari" sviđa :thumbup:.
Ma moj motor je odličan ali sam objektivan da mi je ovaj bolji.... međutim sada kada znam i koliko košta!!! Ja sam svoj platio 138 kkn to je razlika od preko 50 tkn!!! Ode to kvragu!!

Suki

Citat: zorro  u Travanj 29, 2020, 10:22:53
Ona vikendica preko puta moje..od bivšeg župana..što ima bazen..vidili ste je večina..u njoj je jedno vrijeme župan i živio kad se rastao od žene..zanči prava kuća..otišla za 23 soma ojra

Ja našao sinu prije par dana kuću 3 km od PŽ (prema Velikoj) odmah useljiva..ogroman vrt..vočnjak.. 22 000 ojra
tak da..znam da sad razni unproforci bi se prokenjali s onim forama: ..pa svak može za svoju lovu kupit šta hoće..onaj ko ima kupit će..dajte ljudi vozite se..srać..bljuć..kvač..srać ... itd  :bzvz:
..radi se o bezobrazno visokoj cijeni koja njičim nije opravdana  :thumbdown:
...reci ti šta ošš, ali cijenu određuje tržište...u oba slučaja - i motora i nekretnina.
Koliko je (ne)normalno dati toliko love za motor, toliko je (ne)normalno prodati useljivu kuću s okućnicom za cijenu par godina starog auta više srednje klase.
Stvar je iz koje pozicije se gleda.
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Dinko  u Travanj 29, 2020, 10:36:29
To je tzv. korona frizura - ručni rad doma uz malu pomoć šefice na kraju   :smijeh:
Motor ima već tri godine i imam sreće biti u ovako dobroj ekipi s kojom smo uspjeli složiti svake godine par dobrih putovanja (Turska, Rumunjska, Korzika, Alpe, Dolomiti,...) pa se to nakupi. Iskreno dio ekipe sa godinu novijim pilama su me i sustigli (Ćoso, Beli, mislim da niti Gogs nije daleko....)...
A glede objavljivanja - znaš da za to imamo našeg portparol-a Ćosu - on objavljuje za sve nas  :-*

Zavidim :) :gimme5: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Osy


Dinko

Citat: Tintom  u Travanj 29, 2020, 08:41:52
Lijep mi je taj moj motor......odlična recenzija
Eh da uz sva tri paketa opreme ima još i alarm.

:bravo:     za osvrt na motorin

Odličan ti je motor  :bravo:
Pazio sam ga i mazio - taman kako i treba na početku  :thumbup:
To je oprema koju bih i ja uzeo - svi paketi + alarm...
Još samo koferi (bočne imaš po nešto iznad 300Eur u Njemačkoj a topcase vidi sa Ćosom - mislim da je puno bolje uzeti Givi ili sl. umjesto originalnog jer je on mali)

Suki

Citat: Osy  u Travanj 29, 2020, 10:41:48
Šta nemaš i ti blizu 30000 :misli:
...imam i više, ali pod "zavidim" prvenstveno sam mislio na ono:"... i imam sreće biti u ovako dobroj ekipi s kojom smo uspjeli složiti svake godine par dobrih putovanja"

:gimme5:
:moto2:

098 9232180

tibertov

Kako laže, a meni se na viber hvalis da si ga dizao na zadnji [emoji28]

Tintom ti bi trebao svaki dan trazit testnu voznju i vozit do tih km koliko mora imat da bi ga preuzeo. Tako si najsigurniji [emoji16]

Dinko

Citat: zare  u Travanj 29, 2020, 09:43:15
Dinko kad je tvoj na prodaju  :)

Da znaš da je i ta tema došla na red jučer dok smo se vozili   :smijeh:
Ali još ne... 

Osy

Citat: Suki  u Travanj 29, 2020, 10:45:55
...imam i više, ali pod "zavidim" prvenstveno sam mislio na ono:"... i imam sreće biti u ovako dobroj ekipi s kojom smo uspjeli složiti svake godine par dobrih putovanja"

:gimme5:
:thumbup: Valjda će ih biti još... :bzvz:

Dinko

Citat: tibertov  u Travanj 29, 2020, 10:46:53
Kako laže, a meni se na viber hvalis da si ga dizao na zadnji [emoji28]

A neeee (iskreno niti ne znam dići mototr na zadnji - moram do Zorro-a na instrukcije  :smijeh:)

Stavio sam i svoj Navigator gore te je na njemu još uvijek max brzina sa starog motora - 211 km/h tako da ovoga nisam pilio nego guštao!

Suki

Citat: Osy  u Travanj 29, 2020, 10:48:45
:thumbup: Valjda će ih biti još... :bzvz:
Bit će kako bude odnosno kako si sami napravimo :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Morati ćemo svi na poduku kako ove kravetine dizati na zadnji...Onda će biti i tema o pucanju kardana i slično [emoji850]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Dinko

Citat: Suki  u Travanj 29, 2020, 10:52:41
Bit će kako bude odnosno kako si sami napravimo :thumbup:.

Ma biti će putovanja - samo da ovo sr..e prođe....
Sada treba planirati - da budemo spremni kada dođe vrijeme za to....
Mi smo u neke buduće planove stavili Portugal sa možda trunkom Afrike u nekih tri tjedna.... treba sanjati.... tko zna, za godinu, dvije...
Do tada otkrivamo čari svojih županija - nije niti to tako loše...

Dinko

Citat: Ćoso  u Travanj 29, 2020, 10:53:39
Morati ćemo svi na poduku kako ove kravetine dizati na zadnji...Onda će biti i tema o pucanju kardana i slično [emoji850]

:smijeh:

zorro

Citat: Suki  u Travanj 29, 2020, 10:37:23
...reci ti šta ošš, ali cijenu određuje tržište...u oba slučaja - i motora i nekretnina.
Koliko je (ne)normalno dati toliko love za motor, toliko je (ne)normalno prodati useljivu kuću s okućnicom za cijenu par godina starog auta više srednje klase.
Stvar je iz koje pozicije se gleda.
unproforac  :bzvz: ..zar i ti sine brute  :'( 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: