Kralj Alpa (Alpen-Masters-Sieger) po godinama

Autor Ćoso, Srpanj 30, 2020, 12:28:53

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: gogs  u Srpanj 31, 2020, 09:55:44
Apsolutno se slažem....sve je to tu negdje. GS ima bolji ovjes i zaista je udobniji. Ovo moje drlo na duže staze ima kriminalan sic (kenja je bila udobnija za klasu).

Što se tiče voznosti i fluidnosti nisam primjetio da me ovi moji u grupi čekaju dok ja dokaskam.  ;) :)
Moja somara je baš pravi mali zvrk. Brza, fluidna, okretna  :-* (ko i ja  :smijeh: )

Razlika u brzini se jedino vidi na autocesti kad me kolega s kičastim crvenim GSA opro s 214 a ja dogurao do 208....ali te brzine se voze skoro pa nikad.

Tak da....sve je to tu negdje.

Bitno je da je pun tank, dobra ekipa, nešto  :novac:  , 25C bez oblaka.....i kafana s dobrom pevaljkom na 300-400 km udaljenosti. Ujutro se ionako nitko ne sjeća tko je s čim došao.  :smijeh:
Već sam te jednom..nedavno.. bio prozvao glede slične rasprave..međutim vjerojatno nisi vidio..no nema veze..htio sam čuti baš to što si napisao..a btw. o tom i pišem i sam.
Ćoso je nešto bio napisao u kontekstu superiornosti GS-a nad somarom..i kao.. ko ne vjeruje nek proba..pa sam ja napisao da bi ti o tom mogao puno više reć jer se zajedno vozite..i toj to  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Srpanj 31, 2020, 10:36:36
Već sam te jednom..nedavno.. bio prozvao glede slične rasprave..međutim vjerojatno nisi vidio..no nema veze..htio sam čuti baš to što si napisao..a btw. o tom i pišem i sam.
Ćoso je nešto bio napisao u kontekstu superiornosti GS-a nad somarom..i kao.. ko ne vjeruje nek proba..pa sam ja napisao da bi ti o tom mogao puno više reć jer se zajedno vozite..i toj to  :thumbup:

Viš nisam primjetio .....idem malo pogledati u rikverc gdje ste to lupetali  :smijeh:

GS jest bolji (pa zato je i skuplji za 50%) ali da je baš superioran nam somarom i nije. To i Ćoso sigurno zna....koliko god da mastrubira na bmw slikice po Pintarestu  :belj:

I u konačnici svima nama ovdje (ili bar 99%) bi bila i kenja dovoljna kako se, koliko i do kuda vozimo. Ovo je samo ko ima veći k.  :bzvz:

Grba

Napokon  glas razuma  :beer:
Nego do kolko kila je idealna pevaljka  :misli:
098 737 604

Suki

:moto2:

098 9232180

Ponti



Suki

:moto2:

098 9232180

fatboy

Fala kurcu, napokon tema otisla u dobrom pravcu...kubikazi pevaljke.. :ebudale:

Stjepko


Ćoso


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zubakis


gogs

Citat: zubakis  u Srpanj 31, 2020, 11:41:41
Ima li slika te pevaljke na Pinterestu?

evo sad će Ćoso naći, samo da obriše prvo 27.658 GB bmw slikica  :-\ ...on je tamo Vip član.

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: keko  u Srpanj 31, 2020, 11:41:29
..omg, pa to je tenk  :huh:
...a jbt jeste svi finjaci u pm... sad bi još da je pevaljka vitka manekenka :bzvz: :).

Jbg, uz sisata i guzata, mora bit malo salasta ;). Onak da kad ju opališ s jedne strane, valom se tresnja prenese na drugu stranu :smijeh:.
:moto2:

098 9232180