Kompresori za pumpanje guma

Autor Osy, Lipanj 29, 2021, 09:34:45

« natrag - naprijed »

Osy

Evo akcije u Kauflandu, ja imam onaj od VW grupacije koji je kompaktan kao i ovaj... :thumbup:

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy


Suki

Ako je ko i drugi po toj cijeni onda je dobar eventualno za bicikli ili dječju loptu.
:moto2:

098 9232180

Osy

Ko zna, ali koliko puta će se koristiti i to je pitanje. Povremeno provjeriti tlak u gumama na motoru, mislim da će to odraditi :thumbup:
Sjeti se kako smo bili skeptični prema čajniz komunikacijama, pa i danas rade, nakon barem 5 ili 6 godina, sad se ne sjećam

Danijel 23

Takvih gabarita kupiš nožnu profi pumpu i bar nejebeš aku, a sigurno je bolja i kvalitetnije!

VUCIBATINA

iman i sad neki iz plodina od 75kn i odradija je pumpanje već par puta. mjenjam ga isključivo zbog gabarita. ovaj mi se čini manji
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Lipanj 30, 2021, 12:44:01
iman i sad neki iz plodina od 75kn i odradija je pumpanje već par puta. mjenjam ga isključivo zbog gabarita. ovaj mi se čini manji
ovaj u obliku gume je također dosta velik
Ja sam ga rastavio i samo sklop (pumpu) izvadio iz tog kučišta i stavio u jednu plastičnu kutiju tak da mi može stati na prednji blatobran ispred svjetla
2 put sam ga već koristio..radi..ali moram biti oprezan pošto je bez kučišta pa ono..jel  :)
Tak da..toplo preporučujem ovaj s Alliexpresa i zbog gabaraita,a i te nekakve novije tehnologije ..i velim..dosta su ljudi zadovoljni kak sam dosad čitao  :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Bome je zanimljiv.  :thumbup: 

Naručujem  :novac: