Produživanje crijeva kočnice i kvačila

Autor Mrki, Kolovoz 20, 2021, 19:34:50

« natrag - naprijed »

agolac

Samo ta ekipa je u UK? Dodaj onda 25% PDV, sve dobro zbroji da ne ispadne skuplje...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Citat: agolac  u Listopad 11, 2021, 15:02:21
Samo ta ekipa je u UK? Dodaj onda 25% PDV, sve dobro zbroji da ne ispadne skuplje...

AMMmarket - firma je iz Požege, našao sam ih na Njuškalu...
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Listopad 11, 2021, 15:48:42
AMMmarket - firma je iz Požege, našao sam ih na Njuškalu...
Prije svega nazovi..jer taj nema u dućanu 10% onog što oglašava
Gazda je ok lik i hoće se zauzeti, ali velim..na njuškalu i fejsu ima svega, a pravo stanje je mal drugačije  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Martin

Citat: Bagy  u Listopad 11, 2021, 15:48:42
AMMmarket - firma je iz Požege, našao sam ih na Njuškalu...

bliže ti je VEP hidraulika (ili Vijčane pumpe) u Vrapču, Vrapčanska 8, oni provjereno dobro rade sve vrste crijeva, naravno samo moraš ponijeti uzorak
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Mrki

Svakako ti je bolje duže crijevo iz komada, prednost ovoga što sam ja stavio je što dođe za dan dva, i ugradi se bez ozračivanja.
Ako mijenjaš komplet crijeva negine ti ozračivanje, što na starim motorima i nije problem, može biti problem na novim sa ABS-om (ako treba neki posebni alat da se aktivira ABS pumpa..)

Saxi

Pratim dešavanja i onda ću i ja na ovu ili onu stranu, kud Bagy tu i ja [emoji16]
Ovde ima firmi koje su dugo u poslu i bave se tim crevima teflonskim, a mislim da su cene ovde niže nego kod vas, ne bih skidao i nosio ali mogu da svratim i pitam sta treba da dobijemo okvirnu ponudu [emoji4]

zubakis

Opleteno kočiono crijevo 15E? Šta nisu ta crijeva bila nešto pun kuki skuplja?

Danijel 23

Duža. Samo pazi koja. Ima tip radi vrhunska u ZGb u Samorskoj cesti.... sa atestom.

Bagy

Ok, znači opletena crijeva po mjeri!  :thumbup:  Sad me još zanima zašto ta crijeva idu s prednje strane trokuta, a mogla bi sa zadnje strane pa ne bi bila toliko napeta?!  :misli:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Listopad 11, 2021, 21:33:05
zašto ta crijeva idu s prednje strane trokuta, a mogla bi sa zadnje strane pa ne bi bila toliko napeta?!  :misli:
Zato što bi ih kod punog ajnšlaga vilice uštipile uz rezervoar ili okvir rame



Poslano prek "one" stvari..
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Listopad 11, 2021, 23:28:54
Zato što bi ih kod punog ajnšlaga vilice uštipile uz rezervoar ili okvir rame


:thumbup:
mob: 095/573-6874