LS2 VALIANT X

Autor jalni, Ožujak 05, 2022, 09:48:11

« natrag - naprijed »

jalni

091 4410491

Špoki

Dobro izgleda, 3u1 sistem :thumbup: Shark ima nešto slično
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

VUCIBATINA

kupio je tuljan nekidan.

ja iman shark evoline 2 i mogu reći da će mi idući biti valiant 2 ,čini mi se bolja u svemu od sharka
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

keko

..odlično izgleda, a i ova fora da zaštita brade ide skroz iza je logična, manji otpor zraka i buke  :bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

BožoLik

Ja ju imam dvije godine. Gospođa isto. I prezadovoljni smo. Za ljeto predobra. Jedino što verzija Valiant ima malo lošiju zaštitu vrata od vjetra. Na Valiant 2 je bolje. Ali pazite. Čini mi se da nije isti kalup unutra jer kad sam ja probavao nije mi pasala Valiant 2 na glavu. Zato sam i uzeo stariju varijantu.

Što se održavanja tiče također sve 5. Meni je opala i pukao mi vizir, a kasnije i plastični nosač vizira. Vjerojatno je napukao kod pada. Vizir sam našao u Splitu. Poslali poštom. Mislim da je koštao 200Kn plus nešto malo poštarine. Ove S nosače za vizir našao u Češkoj. Par nekih 7 eura ako se sjećam. Dakle ima dijelova i nije skupo ako se dogodi.

Što se buke tiče nije najtiša, ali za te novce i ne može se očekivat čuda. Odlična kaciga za uložen novac. Moja preporuka.

Borko

Gledao sam i ja tu kacigu, ali model prije. Koncept je super, ali mi nije kalup pasao, pa sam uzeo HJC rpha 70. Srića. 7 dana posli i ja i strom proklizali u čoši, kaciga je popila udarce na strateškim mistima. Posli toga flip up neće na moju glavu.

Danijel 23

Citat: Borko  u Ožujak 07, 2022, 07:48:21
Gledao sam i ja tu kacigu, ali model prije. Koncept je super, ali mi nije kalup pasao, pa sam uzeo HJC rpha 70. Srića. 7 dana posli i ja i strom proklizali u čoši, kaciga je popila udarce na strateškim mistima. Posli toga flip up neće na moju glavu.
Nemoj biti lud da ćeš bacit kacigu....pokitaj i oboji!

Borko

Nije poanta bacanja kacige, nego šta bi lupia njupom o patos da sam ima flip i dignut nekim slučajem. Sad bi se dentjera radila. A kaciga je odradila svoje. Ima napukline po interijeru, šta je znak da nije za popravni. Al da mi nije muka, je. Jebena je kaciga. :( Sila mi je uf!

Suki

Citat: Borko  u Ožujak 07, 2022, 11:42:44
Nije poanta bacanja kacige, nego šta bi lupia njupom o patos da sam ima flip i dignut nekim slučajem. Sad bi se dentjera radila. A kaciga je odradila svoje. Ima napukline po interijeru, šta je znak da nije za popravni. Al da mi nije muka, je. Jebena je kaciga. :( Sila mi je uf!
Nije flip up ništa lošija, niti bi s njom gore prošao nego s ovom integralnom. Problem je jedino ak se pizdarija desi dok je otvorena :). I sam se često tako vozim najčešće u gradu, a kad je vruće uvijek.
:moto2:

098 9232180

Borko

Tako je. A liti je uvik otvorena. 😅 Ugl, to je moje osobno stajalište nakon iskustvenog momenta. Prije sam i ja bia za flip. Case closed. Ko voli, nek izvoli. 🤷

gianni

Po mom iskustvu je puno bolje rjesenje poput ovog na LS2 ili Shark evo one 2 koju imam, gdje se prednji donji dio prebaci skroz iza, od klasicnog flip upa....

Babo

Borko, prava si drama queen, s kacigom je sve uredu, moze to jos 100 iljada km
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

fatboy

Ma ne pljuje Borko flipice, vec kaze da je slucajno bio sa takvom, da ne bi bila ogrebana kaciga, vec njegova vilica i zubi...

Suki

Citat: fatboy  u Ožujak 07, 2022, 15:13:08
Ma ne pljuje Borko flipice, vec kaze da je slucajno bio sa takvom, da ne bi bila ogrebana kaciga, vec njegova vilica i zubi...
...lako za vilicu i zube, to zaraste...a šta će sad s kacigom?!..može se slikat :bzvz:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: Suki  u Ožujak 07, 2022, 15:41:09
...lako za vilicu i zube, to zaraste...a šta će sad s kacigom?!..može se slikat :bzvz:
Kupiti će Osy, on voli takve [emoji85]

Poslano sa mog SM-G991B koristeći Tapatalk