Sardinija 2022

Autor glažar, Rujan 19, 2022, 10:35:41

« natrag - naprijed »

Osy

Družina, svaka čast, lijepo ste se provozali, a da to nije bilo službeno :thumbup:

agolac

Citat: glažar  u Rujan 20, 2022, 11:16:27
Put je bio NUORO -ARBATAX opet 370km ERIKOVIH  :smijeh:

No taj dan je bio zanimiv  :smijeh: glavni akter moja guma  :smijeh: na početku sam  napomenuo da je asvalt na SARDINIJI jako grub kada sam krenuo od kuče guma je bila sasvim ok za normalne ceste za oko 3000km ali ne za Sardiniju  nakon 1500km po sardiniji je bila ovakva.

Auuuu, ovo je opasno za pop....to tanko ko papir...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Izgleda kao prava hard core tura. Da li je tamo puno loših cesta ili ste ih vi sve namjerno birali :smijeh:  :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

glažar

Osy ne ovo je bila releks tura između prijatelja kao vaša Romunija ;) :gimme5:

Agolac tamo su ceste fenomenalne samo jih je Erik tražio sa lupom da jih je našao hard core makadam :ooda:inače sve ostalo je bilo mrak.

fatboy

Jednom godisnje ja vodim turu, da vam se gume odmore, malo goriva ustedite i spavate u miru... ;)

glažar

U prosjeku nagib u zavoju je bio taj  :shhh:

glažar

Citat: fatboy  u Rujan 20, 2022, 15:53:23
Jednom godisnje ja vodim turu, da vam se gume odmore, malo goriva ustedite i spavate u miru... ;)

Da i ja vodim sada tako ture :smijeh:

Ćoso

Predobro ...Guma je top [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Ima li gdje aplikacija za mob koja ovako mjeri kuteve nagiba ili to imaju samo ti vaši bemweji?!
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: glažar  u Rujan 20, 2022, 11:16:27
Put je bio NUORO -ARBATAX opet 370km ERIKOVIH  :smijeh:

No taj dan je bio zanimiv  :smijeh: glavni akter moja guma  :smijeh: na početku sam  napomenuo da je asvalt na SARDINIJI jako grub kada sam krenuo od kuče guma je bila sasvim ok za normalne ceste za oko 3000km ali ne za Sardiniju  nakon 1500km po sardiniji je bila ovakva.


:bzvz: Aj priznaaj da si na put krenuo s Osyevom gumom koju ti je dao nakon onih TRANS-ova
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Citat: zorro  u Rujan 20, 2022, 21:06:30
:bzvz: Aj priznaaj da si na put krenuo s Osyevom gumom koju ti je dao nakon onih TRANS-ova

Nemojte ga dirati, čovek je po Rumuniji vozio kao mi po Srbiji, posle par pivdžana niko ga nije mogao stići, a evo i dokaza da ga je ispeglao i više nego muški, kako valja [emoji3059]
Ne kažu džaba, Osy  vozi kao Rosi [emoji39]

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

..bravo Glažar&Co, muška tura za pet  :bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

glažar

Citat: Saxi  u Rujan 20, 2022, 21:39:52
Nemojte ga dirati, čovek je po Rumuniji vozio kao mi po Srbiji, posle par pivdžana niko ga nije mogao stići, a evo i dokaza da ga je ispeglao i više nego muški, kako valja [emoji3059]
Ne kažu džaba, Osy  vozi kao Rosi [emoji39]

Ovo je  :want: do jaja :ooda: da se OSY zna ovak vozit,  :smijeh: :thumbup:

glažar

Citat: zorro  u Rujan 20, 2022, 21:06:30
:bzvz: Aj priznaaj da si na put krenuo s Osyevom gumom koju ti je dao nakon onih TRANS-ova

Sa OSYEVOM  gumom bi došao kuči :smijeh: :ooda: