Maroko 2023

Autor Ćoso, Lipanj 08, 2023, 16:26:06

« natrag - naprijed »

Grba

098 737 604

gianni

Malo Vas je....malo Vas je... :)
Odlično, Bravo !!!  :-*  :vino:
Definitivno se zelim vratiti u Maroko, ali aviJonom i tamo rentati motorin :thumbup:

Stjepko

Vrhunski đir,napisano i opisano odlično. Svaka čast,a posebno je Pile uživo. :beer:

agolac

Midjourney je AI koji generira realistične fotografije prema tvom tekstualnom opisu što želiš na fotografiji.

Ako nije tajna, koliko kosta po glavi ovakvo putovanje i u ovakvom obliku kako ste ga vi izveli, kamion, avion i sve ostalo?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Top slike, a text  :smijeh: 
Baš super da ste bili oduševljeni, fascinirani i očarani tim veličanstvenim, predivnim i prekrasnim prizorima.  :buahaha:

U svakom slučaju  :bravo:  :beer:  :thumbup:

Martin

Citat: iviccaa  u Lipanj 09, 2023, 17:05:43Top slike, a text  :smijeh: 
Baš super da ste bili oduševljeni, fascinirani i očarani tim veličanstvenim, predivnim i prekrasnim prizorima:buahaha:

U svakom slučaju  :bravo:  :beer:  :thumbup:
:smijeh:  :-X
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

fatboy

Jebenica...jedino citam tekst, a ono napisano kao zadacnica, pa sam htio pitati koliko te kostalo da ti netko to napise...🤪
Al objasnio si...😉

👏👏👏👏🥰

Ćoso

http://youtu.be/l7_T66FkyfY


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

gogs

Opet jedno dobro putovanje, baš smo guštali u svakom danu  :thumbup:


Osy

Bravo ekipa, baš ste uživali :thumbup:

agolac

Citat: Ćoso  u Lipanj 10, 2023, 09:03:11http://youtu.be/l7_T66FkyfY


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

S kojom kamerom snimano?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: agolac  u Lipanj 11, 2023, 20:37:28S kojom kamerom snimano?
GoPro Hero8


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Josip-Sepp

sve mi je super, ali imam primjedbu o onoj "najboljoj tradicionalnoj janjetini pečenoj u rupu"  :buahaha:

to ne ide, trebao si im objasniti za klišku janjetinu, pa u trnjanki, ili mirnim krovovima a može i u hrašću :thumbup:

inače, čisto sam pizdojalan jer vam je bilo fantastično  :smijeh:

gogs

Citat: Josip-Sepp  u Lipanj 12, 2023, 08:55:47sve mi je super, ali imam primjedbu o onoj "najboljoj tradicionalnoj janjetini pečenoj u rupu"  :buahaha:

to ne ide, trebao si im objasniti za klišku janjetinu, pa u trnjanki, ili mirnim krovovima a može i u hrašću :thumbup:

inače, čisto sam pizdojalan jer vam je bilo fantastično  :smijeh:

Ha, nisam čitao te Ćosine ChatGP pizdarije  :bzvz:  , ali kod Mustafe je bilo senzacionalno. Taman smo išli sa ručka prema tržnici i sjetim se ovoga dokumentarca koji sam pogledao malo prije puta. Začas smo uz pomoć googla našli lokaciju.....kada smo vidjeli kako je sprema uzeli smo 4 porcije za probu. (jeb ga, kod njih je porcija kila  :ooda:  :smijeh:  )
Onak, četvrt janjca bace ispred nas na papiru, bez bešteka bez ičega. Rastrgali smo ga ko vukovi....ja boljeg janjca nisam jeo.
OK, da je bilo luka i pive bilo bi za 10, ovako 5+

Od pola priloga na dalje....
https://www.youtube.com/watch?v=068P9KmC078