Cijene V strom-a u UAE

Autor Zoran, Kolovoz 21, 2017, 17:36:54

« natrag - naprijed »

Zoran

Evo link sa cijenama polovnog V strom-a u United Arabs Emirates znaci  1 AED = 1.8 HRK .
Uglavnom u UAE najvise voze ovim redoslijedom 1.Harley Davidson 2.Ducati 3.BMW .
Servise uglavnom obavljaju u ovlastenim servisima u kojima pretezno rade Indijci interesantno jer u Indiji ne mozes kupiti motor jaci od 500 ccm. kad znam da je u Indiji servisirao Royal Einfield od 250 - 500 ccm. s jednim cilindrom i dva ventila onda ga vidim kako servisira Ducati  Multistradu 1200 Testastreta tako da mi njihovi serviseri ne uljevaju bas nesto previse povjerenja. Arapi pretezno Egipcani koji rade kao trgovci motorima nemaju pojma sta prodaju i dosta su neljubazni za razliku od trgovca Indijca koji se barem trude meni tesko razumljivi, probaj drzati jezik na nepcima i pricati engleski. U Emiratima sezona motora pocinje u 10-om mjesecu pa sve do 4-og mjeseca kad su temperature daleko podnosljivije nego ljeti kada nisu ispod 40 stupnjeva.
Uglavnom od opreme se moze kupiti sve kao i bilo di u Europi i cijene su otprilike iste cak i malo skuplje.
Ima jako dobrih prilika tj. povoljnih motora za kupit u dosta slucajeva expat koji dodje ovdje na neko vrijeme kupi motor kurci se snjim neko vrijeme firma ga posalje nazad u maticnu zemlju i dobijes motor budzasto prije mjesec dana Ducati Multistrada 1200 2016 god. 3600 km 32.800 AED znaci 59.000 HRK a islo bi sigurno jos i dolje.
Eto ukratko o ovim krajevima. Odoh vrijeme je za  :kava:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

eto biznisa. Nakrcat par kontejnera.. :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Citat: agolac  u Kolovoz 21, 2017, 17:42:01
eto biznisa. Nakrcat par kontejnera.. :)

Problem je jer motori s ovih prostora ne prolaze homologaciju u Hr raspitivao se za jednog GS-a ovdje i po  frendu poslao VIN da provjeri kod Tomica i ne prolazi homologaciju mislim da su to motori za GCC i USA only.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!