Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Mrki

Evo naputak proizvođača..


miha

Pravo vrijeme je malo prije

zubakis

Pitanje koje me kopka.
Šta se dešava ako ga ja zavrnem recimo na cca 300km i onda odvozim 150km i stanem ili parkiram u garažu? On i dalje curi ispod motora?

tibertov

Ne. On curi točno 3min kad ga zavrneš i onda stane.

Mrki

Ne.. to kada ga zavrneš za 300km znači da on pusti količinu ulja koja je dosta za preći 300km, ali on ti tu količinu pusti za nekih 3 minuta (tj toliko dugo curi)..
Što znači ako si zakrenio za 300km i prešo 150 i stao on je svoje odradio za 300km, tako da sljedeći puta kada kreneš na vožnju ne moraš okretati prvih 150km..

zubakis

Fala obojici na brzom odgovoru  :gimme5:

tibertov

S tim da poslje vožnje po kiši moraš zavrnit za duplo, znaci kao da zavrčeš za 600km.

zubakis

 :thumbup:
Citat: tibertov  u Rujan 11, 2017, 13:52:39
S tim da poslje vožnje po kiši moraš zavrnit za duplo, znaci kao da zavrčeš za 600km.

Mrki

A možeš kao ja zavrnuti svaki puta kada kreneš na imalo dužu vožnju.. :D
Ali će ti onda potrošnja sredstava za podmazivanje biti malo veća, ali ja sam tip "od viška ne boli glava" :)

Špoki

Dakle, uz centralni nogar Cobra mi je na popisu što kupiti od dodatne opreme...ajmo dalje :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Stjepko

Konop za chrash bar,mrežu za sic,fork brace,kočnice od SVa....iu nedogled

Špoki

Dosta sam se ja i opremio. Gledam sad po Brestovcu i zadovoljan sam s onim što imam,vidim kakve su tamo bile parkirane nema osim tvoje somare nitko to. Ti si napravio refrencu i teško te pratiti :thumbup: Al kad gledam opet što bi mogao,ajme...
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

cisco

Citat: Špoki  u Rujan 11, 2017, 14:14:15
Dakle, uz centralni nogar Cobra mi je na popisu što kupiti od dodatne opreme...ajmo dalje :)

Citat: Stjepko  u Rujan 11, 2017, 14:18:00
Konop za chrash bar,mrežu za sic,fork brace,kočnice od SVa....iu nedogled


hajvejpegs....
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Zoran

Citat: Mrki  u Rujan 11, 2017, 14:03:29
A možeš kao ja zavrnuti svaki puta kada kreneš na imalo dužu vožnju.. :D
Ali će ti onda potrošnja sredstava za podmazivanje biti malo veća, ali ja sam tip "od viška ne boli glava" :)

Slažem se da od viška glava ne boli ali onda zasere zadnju gumu ako se to često radi, a meni to smeta za popizdit, ali to sam samo ja.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!