Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Zoran  u Rujan 11, 2017, 19:35:43
Slažem se da od viška glava ne boli ali onda zasere zadnju gumu ako se to često radi, a meni to smeta za popizdit, ali to sam samo ja.
Lakše mi oprati gumu nego kupiti novi lanac :D
A i ja ti više šarafam i perem motor nego što se vozim :)

tibertov

Ducati je za tebe onda

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 11, 2017, 19:44:39
Lakše mi oprati gumu nego kupiti novi lanac :D
A i ja ti više šarafam i perem motor nego što se vozim :)

Da niti jednom ne podmažeš novi lanac trajati će ti 20 Tkm  ;)

Zoran

Citat: tibertov  u Rujan 11, 2017, 19:46:59
Ducati je za tebe onda

Gledam nešto na kardan Ducati je isto na lanac, mislim Tiho da ćemo iduće godine negdje na roštilj, ali sa svetim kravama od 1200 ccm.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Mrki

Citat: Ponti  u Rujan 11, 2017, 19:47:32
Da niti jednom ne podmažeš novi lanac trajati će ti 20 Tkm  ;)
Pa ti je ništa.. ja sa svojim stilom vožnje i Nemom planiram minimalno izvući 50T iz lanca :) a to znači da sam miran sljedećih 10g :D

Zoran

Citat: Mrki  u Rujan 11, 2017, 19:44:39
A i ja ti više šarafam i perem motor nego što se vozim :)

Nije bitno glavno da uživaš u svemu tome, ja se više vozim, a uopće ne šerafam jer nemam pojma o tome zato platim pa sam na miru.    :thumbup:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 11, 2017, 19:52:25
Pa ti je ništa.. ja sa svojim stilom vožnje i Nemom planiram minimalno izvući 50T iz lanca :) a to znači da sam miran sljedećih 10g :D

Kakva škrtica .... pa daj malo love i DID-u :buahaha:

zorro

Citat: Zoran  u Rujan 11, 2017, 19:54:29
platim pa sam na miru.    :thumbup:
..ak je tak..onda super  :thumbup: ..znam ja neke koji plate pa opet nisu na miru  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: Ponti  u Rujan 11, 2017, 19:55:47
Kakva škrtica .... pa daj malo love i DID-u :buahaha:
Sada se javio.. da nisi tolik stipsa sada bi vozio tibijevog..

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 11, 2017, 19:58:02
Sada se javio.. da nisi tolik stipsa sada bi vozio tibijevog..

Ne znaš ..... dok sam se ja javio, čovjek već dogovorio sve.
A mene ti baš i nije puno briga kao kupca ..... mogu što hoću i kada hoću, a i ne moram.
Gadno je prodavati, a kupiti je haj lajf ili pis of kejk .... kako već hoćeš :)

tibertov

Citat: Zoran  u Rujan 11, 2017, 19:51:22
Gledam nešto na kardan Ducati je isto na lanac, mislim Tiho da ćemo iduće godine negdje na roštilj, ali sa svetim kravama od 1200 ccm.

Zoran

Citat: zorro  u Rujan 11, 2017, 19:57:02
..ak je tak..onda super  :thumbup: ..znam ja neke koji plate pa opet nisu na miru  :smijeh:

A nisu neki svi, a ako uspijem Agolca nagovorit da mi radi servise i posteno ga platim znaci da ću bit na miru    :thumbup:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

Citat: Zoran  u Rujan 11, 2017, 20:30:28
A nisu neki svi, a ako uspijem Agolca nagovorit da mi radi servise i posteno ga platim znaci da ću bit na miru    :thumbup:

To nije gušt. Moraš malo i šarafati. Ima puno zimskih dana, čak i u Rijeci, kad nije za vožnju i tada se zabavljamo u garažama. Sunčanim danima se naravno vozimo. Ja imam svoj posao od kojeg živim i stromići su gušt, a ne nofci, tako da je i tvoj motor moj i tvoj gušt, samo moramo tada šarafati zajedno  :) Svi koji nemaju gušt u tome, imaju raznorazne servise, ali onda nikad ne znaju šta je sve napravljeno, već vjeruju serviseru. Kad rade sami, ili radimo zajedno, onda znaju sve.  Sve je to pis of kejk, toliko da je šteta plaćati servise. Čak i najveći zahvat tipa čeking ventila je jednostavan. Na malome ga treba raditi jednom i nikad više  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Citat: agolac  u Rujan 11, 2017, 21:41:20
To nije gušt. Moraš malo i šarafati. Ima puno zimskih dana, čak i u Rijeci, kad nije za vožnju i tada se zabavljamo u garažama. Sunčanim danima se naravno vozimo. Ja imam svoj posao od kojeg živim i stromići su gušt, a ne nofci, tako da je i tvoj motor moj i tvoj gušt, samo moramo tada šarafati zajedno  :) Svi koji nemaju gušt u tome, imaju raznorazne servise, ali onda nikad ne znaju šta je sve napravljeno, već vjeruju serviseru. Kad rade sami, ili radimo zajedno, onda znaju sve.  Sve je to pis of kejk, toliko da je šteta plaćati servise. Čak i najveći zahvat tipa čeking ventila je jednostavan. Na malome ga treba raditi jednom i nikad više  :gimme5:

Da budem iskren ja imam oko 325 suncanih dana u godini ovdje u Abu Dhabi-u, koliko sam tu, ostalih 40 dana u Rijeci sto me dopadne dal kise dal sunca vjeruj mi da u to po meni malo vremena mi se neda serafati lakse mi je platit i voziti se, ako bog da, kad se vratim iz Kuwaita sredinom 11-og mjeseca kupujem si ovdje neku pilu za zimske dane najvjerovatnije novi Kawasaki Versys 1000 ili godinu do dvije stari BMW s1000xr mislim za po doma da ce kenja biti OK.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

Citat: Zoran  u Rujan 11, 2017, 22:21:09
Da budem iskren ja imam oko 325 suncanih dana u godini ovdje u Abu Dhabi-u, koliko sam tu, ostalih 40 dana u Rijeci sto me dopadne dal kise dal sunca vjeruj mi da u to po meni malo vremena mi se neda serafati lakse mi je platit i voziti se, ako bog da, kad se vratim iz Kuwaita sredinom 11-og mjeseca kupujem si ovdje neku pilu za zimske dane najvjerovatnije novi Kawasaki Versys 1000 ili godinu do dvije stari BMW s1000xr mislim za po doma da ce kenja biti OK.

Uh, tih 40 dana ja bih spavao  :) :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain