Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Zoran

Citat: agolac  u Rujan 11, 2017, 22:22:03
Uh, tih 40 dana ja bih spavao  :) :thumbup:

Upravo sam na aerodromu i cekam let za Teheran ...    ;)
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

zare

Citat: Ponti  u Rujan 11, 2017, 19:47:32
Da niti jednom ne podmažeš novi lanac trajati će ti 20 Tkm  ;)
Proslog stroma kupio sa 17 tkm i lanac je bio totalno u kurcu, nejednako razvucen
Lik ga je svojim stilom voznje uspio unistiti

sasaa

Citat: Zoran  u Rujan 11, 2017, 22:21:09
Da budem iskren ja imam oko 325 suncanih dana u godini ovdje u Abu Dhabi-u, koliko sam tu, ostalih 40 dana u Rijeci sto me dopadne dal kise dal sunca vjeruj mi da u to po meni malo vremena mi se neda serafati lakse mi je platit i voziti se, ako bog da, kad se vratim iz Kuwaita sredinom 11-og mjeseca kupujem si ovdje neku pilu za zimske dane najvjerovatnije novi Kawasaki Versys 1000 ili godinu do dvije stari BMW s1000xr mislim za po doma da ce kenja biti OK.

XR.. oprez sa prvim serijama, vjerovatno si upucen u problematiku tog motora. Inace provozio sam to, kratki djir cca 50ak km, i ludilo kako ide i po ravnom i u zavoj.

Imaju nesto testno u Tomicu, pa vjerovatno se mozes za cijenu dogovorit... pogotovo kad je van sezone :)
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

JZ

Citat: zare  u Rujan 11, 2017, 22:28:07
Proslog stroma kupio sa 17 tkm i lanac je bio totalno u kurcu, nejednako razvucen
Lik ga je svojim stilom voznje uspio unistiti

ja sam na 25 sve unistio... u godini dana... a mislim da nisam neki divljak :)

Kupujem polovnu kacigu

Osy

Citat: JZ  u Rujan 12, 2017, 04:08:35
ja sam na 25 sve unistio... u godini dana... a mislim da nisam neki divljak :)
Ne, dapače, baš si normalan dječko :ooda: :buahaha:

Špoki

Ja sam sad prije Brestovca stavio novi DID lanac nakon 32tkm,od kojih je mojih oko 5500tkm i nisam mogao vjerovati koja je to promjena. Totalno drugi motor :thumbup: Plan je nagodinu staviti Cobru ako financije dozvole :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

JZ

Kupujem polovnu kacigu


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki

Citat: keko  u Listopad 09, 2017, 11:39:31
..to je dobra cijena, ja ga sa popustom dobio još malo povoljnije  :)
Je da.. ja kada sam kupovao prije mjesec dva najjeftinije što sam našao je 96e od nekog Švabe..

Saxi

Meni prikazuje 84 evra I to su ga tek ubacili u ponudu, kad bude na popustu biće još povoljniji a meni je ovo bolje od Scotta tj jednostavniji sistem rada a i ugradnje.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

keko

Citat: Mrki  u Listopad 09, 2017, 11:45:03
Je da.. ja kada sam kupovao prije mjesec dva najjeftinije što sam našao je 96e od nekog Švabe..
..e da, uz opremu i motor dobio Cobru vrlo povoljno  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Trebao ti je dat free, a ne povoljno  :kava:

keko

Citat: tibertov  u Listopad 09, 2017, 12:52:26
Trebao ti je dat free, a ne povoljno  :kava:
..pa viš da Mrki ni sad ne vjeruje, kaj bi tek bilo da sam dobio gratis  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

miha

ja sam u subotu u Louisa i uzimam sebi jednu, ako nekome treba a da izbjegen par eura pošatraine neka javi...
Pravo vrijeme je malo prije