Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Igor Mihajlik

Ja sam ga za Ladu naručijo iz Slovačke preko interneta. Cijena sa posebnim nosačem koji košta 20€ je 128€, sa poštarinim. Ovo u Luisu za 100€ je dobra cijena al nama je najbližji Loius preko 150 km...
Lado je moj idol

agolac

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 11, 2017, 12:15:13
Ja sam ga za Ladu naručijo iz Slovačke preko interneta. Cijena sa posebnim nosačem koji košta 20€ je 128€, sa poštarinim. Ovo u Luisu za 100€ je dobra cijena al nama je najbližji Loius preko 150 km...

Pa koliko je Louis dostava do vas? 100€ + ?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Igor Mihajlik

Citat: agolac  u Listopad 11, 2017, 12:47:47
Pa koliko je Louis dostava do vas? 100€ + ?
Nemam pojma. Nisam nikad nista tako narucivao iz Loisa.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

tibertov


miha

svejedno, i 10 eura pa cemo ih popit :beer: ja sam u subotu u grazu, u nedjelju u zg, u nedjelju popodne ST, pa ako kome treba... feel free
nije velika i teška...
Pravo vrijeme je malo prije

keko

..Miha  :bravo: to je pravi forumski duh  :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Fantom

Ja vec 6-7 godina imam scotta i pre zadovoljan sam.
Imam par crtica ispod sistema stelovanja protoka koje sam obiljezio ljepljivom trakom koje oznacavaju otprilike prljece / jesen i ljetni period jer brzina kapanja zavisi od gustoce ulja koju prouzrokuju vanjske temperature. Dostelujes kap u minutu i prst u uho.

I ova cobra je dobar fazon  :thumbup:

keko

..kod Cobre te boli qita jel hladno-tolo-vruće on curi cca 3 min i basta  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zare

Imao oba, i tek sad vidim koliko je cobra bolja od scota, neuporedivo

Fantom

Citat: zare  u Listopad 11, 2017, 13:46:05
Imao oba, i tek sad vidim koliko je cobra bolja od scota, neuporedivo

E to je vec nesto kad neko pise ko je koristio oba sistema  :thumbup:

Jel mozes navesti koje su prednosti cobre? Pretpostavljam manje prlja zadnji trap. Jeli se pokazala koliko traju lanac i lancanici. Kod scotta je to poznato jer na nasim motorima traju 50-60.000 km

miha

znat cu nakon nekog vremena, ali to da curi ista količina ulja u 3 minuta bez obzira na temperaturu :thumbdown: vjerujem da moze bit razlika i do 100% u vremenu, i pri 10 stupnjeva i 40 na takvu malu cjevčicu... ;)
Pravo vrijeme je malo prije

fatboy


zare

Najbitnije je da si mu ti gazda, tj curi kad ti hoces, a curio on 3, 5 ili 10 min zaboli me, ako mislim da nije dosta podmazan lanac okrenem jos jednom, dvaput i pici dalje
Prljav motor me nije nikad smetao pa tako ni ulje na felgi, naravno da ga ima i na felgi i tablici
Na skotu mi je lanac otisao nakon 25 tkm, mrzilo me dizanje sjedala i poriktavanje jacine

Fantom

A ok. Mogao si i skota namontirati sa vanjske strane ;)

keko

Citat: miha  u Listopad 11, 2017, 13:58:01
znat cu nakon nekog vremena, ali to da curi ista količina ulja u 3 minuta bez obzira na temperaturu :thumbdown: vjerujem da moze bit razlika i do 100% u vremenu, i pri 10 stupnjeva i 40 na takvu malu cjevčicu... ;)
Citat: keko  u Listopad 11, 2017, 13:41:26
..kod Cobre te boli qita jel hladno-tolo-vruće on curi cca 3 min i basta  :)

..krivo sam objasnio, ali sam napisao CCA 3 min, naravno da je vrijeme curenja nešto duže kad je hladnije, ali svodi se na to kaj je Zare odgovorio
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎