Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 18, 2019, 07:59:08
Nemore biti los, kako je ponti reka tu ima znanosti isto koda si bocicu od jane s onom cicom za piti napunija uljem i malo je pritisnes svako toliko.
A sto se ebaya tice, uglavnom ono sto ne platis je i govno osim stvari koje su precjenjene i nebi u najboljem izdanju tribale ni kostati koliko kinez prodaje. Ekstendere za retrovizore od stroma sam tamo uzeo za par dolara, neznan ko mi more reci da to more kostati 300kuna.komadic aluminija s 2 navoja,  majko moja pa za napraviti lizalicu triba vise muke i tehnike
Mogli bi ti i ja u grupnu kupovinu, pa nek kaplje na zglob kardana da ne zahrđa  :) :smijeh:

Danijel 23

Citat: Osy  u Siječanj 18, 2019, 08:09:08
Mogli bi ti i ja u grupnu kupovinu, pa nek kaplje na zglob kardana da ne zahrđa  :) :smijeh:
Vjeruj da ima i toga. Inače kardani su lakirani u viski sjaj!

VUCIBATINA

Kupiti ga cisto da ostale zjebavamo ostale
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Citat: Osy  u Siječanj 18, 2019, 08:09:08
Mogli bi ti i ja u grupnu kupovinu, pa nek kaplje na zglob kardana da ne zahrđa  :) :smijeh:
Uredan kardan...

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


gogs

Citat: Mrki  u Siječanj 18, 2019, 08:05:47
Ja da nemam Cobrru vjerojatno bi probao, jer nije to neki komplicirani mehanizam, samo je bit izrade, mora biti precizna jer na tome se sve temelji, kada zakreneš da ima pritiska. Jer ako izgubi pritisak neće podnazivati.
I to je je jedino pitanje, jel napravljeno precizno i kvalitetno da nakon godinu dvije zakretanja drži taj pritisak. U to sam jedino sumnjičav..

E to i mene svrbi.
Imam kineske maglenke  za 50 dolara i za to me boli kuki. ali za ovo nisam siguran da bi se zajebavao.
Prvo i dalje sam na spreju ali čini mi se da ću i ja pokleknuti samo radi žbica jer ih je zayebano čistiti a sprej dosta baca okolo.

...ako kupim bit će to oriđiđi, neću da me yebe na putu negdje jel kapa previše ili premalo.

Saxi

Ko ne reskira, ne profitira
Relativno je nov proizvod, vreme će pokazati po utiscima kupaca koji ostavljaju komentare, pa ćemo saznati najbolje koliko je pouzdan. Za sada ima visoku ocenu, vidim da se sporadično javio po neki korisnik kome ulje protrči, ali se sve rešava drugom gumicom i neko je sam stavio drugu i radi odlicno, neko je pisao prodavcu i dobio drugu gratis i ljudi prezadovoljni.

Bagy

Citat: Mrki  u Siječanj 18, 2019, 08:05:47
Ja da nemam Cobrru vjerojatno bi probao, jer nije to neki komplicirani mehanizam, samo je bit izrade, mora biti precizna jer na tome se sve temelji, kada zakreneš da ima pritiska. Jer ako izgubi pritisak neće podnazivati.
I to je je jedino pitanje, jel napravljeno precizno i kvalitetno da nakon godinu dvije zakretanja drži taj pritisak. U to sam jedino sumnjičav..

Da nemam Scotta - ovo bi sigurno naručio. Pa za 2 godine opet (ako se pokvari), samo u drugoj boji!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 18, 2019, 07:44:13
Kažem ti nema otvori zatvori, nema ventila, samo dolje rupa s prihvatom za cjevčicu.... ulje napuniš do vrha i okretom čepa ti gurneš ulje kroz cjevčicu. Ono kaplje dok taj poguranac traje i onda stane jer poguranca više nema. I tako opet. Gore između češa i kanistera je brtva da ne vuče zrak, jer bi onda slobodnim padom stalno kapalo. Ta brtva je ustvari srce sistema, običan gumeni ring.
Ono, sistem je luk i voda, ali takvi jednostavni su najbolji jer se nema što pokvariti.
Nisam stvarno proučavao, onak na 1. sam imao nekakvu drugačiju viziju sistema..a sad kontam na koji princip radi  :thumbup:

Znači i da se sjebeta famozna gumica..tj. da ne drži pritisak..štete nema..jednostavno onda ne curi..znači nije opasno kao kod Scota kad se neš sjebe oda ulje nekontrolirano curi što može bit opasno.

:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: Mrki  u Siječanj 18, 2019, 08:05:47
Ja da nemam Cobrru vjerojatno bi probao, jer nije to neki komplicirani mehanizam, samo je bit izrade, mora biti precizna jer na tome se sve temelji, kada zakreneš da ima pritiska. Jer ako izgubi pritisak neće podnazivati.
I to je je jedino pitanje, jel napravljeno precizno i kvalitetno da nakon godinu dvije zakretanja drži taj pritisak. U to sam jedino sumnjičav..
..upravo je to to kaj bi i mene mučilo da slučajno nemam Cobru i ponavljam da i dalje stoji Zorroova tvrdnja da je taj komad aluminija preskup (mislim na original) i da je ovo od čajniza puuuno realnija cijena (doduše mi tu često zaboravljamo na autorska prava i razvojni proces da bi došlo do finalizacije proizvoda, a to se kasnije naravno mora ukalkulirati u cijenu)  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Citat: keko  u Siječanj 18, 2019, 09:57:23
..upravo je to to kaj bi i mene mučilo da slučajno nemam Cobru i ponavljam da i dalje stoji Zorroova tvrdnja da je taj komad aluminija preskup (mislim na original) i da je ovo od čajniza puuuno realnija cijena (doduše mi tu često zaboravljamo na autorska prava i razvojni proces da bi došlo do finalizacije proizvoda, a to se kasnije naravno mora ukalkulirati u cijenu)  :)

Ma, Cobru neka radionica u garaži s dva zaposlena proizvodi, kakvi procesi i inžinjeri.

Danijel 23

Citat: Ponti  u Siječanj 18, 2019, 10:21:20
Ma, Cobru neka radionica u garaži s dva zaposlena proizvodi, kakvi procesi i inžinjeri.
CNC šupa i kućanica/domaćica koja pakira/šalje prizvod!

Patak

Citat: gogs  u Siječanj 18, 2019, 08:49:49
Prvo i dalje sam na spreju ali čini mi se da ću i ja pokleknuti samo radi žbica jer ih je zayebano čistiti a sprej dosta baca okolo.

...ako kupim bit će to oriđiđi, neću da me yebe na putu negdje jel kapa previše ili premalo.

Promjeni sprej ;)
Citat: Bagy  u Siječanj 18, 2019, 09:00:57
Da nemam Scotta - ovo bi sigurno naručio. Pa za 2 godine opet (ako se pokvari), samo u drugoj boji!  :smijeh:

:smijeh: Baš tako i opet si u plusu :thumbup:

Danijel 23

Citat: gogs  u Siječanj 29, 2019, 10:56:26
I ja sam s njima online, neće mi primiti vaučer za Kobru pa moramo nešto ručno.
:misli: dali mi može netko objasnit...skicirat kako taj podmazivač  Kača radi?


fatboy

Ajde baš me zanima. Netko je spominjao neki dan usporedbu sa špricom, ali mislim da fali nešto u toj "slici"...  :misli:

Jel bi ti to proizvodio?  :)

Danijel 23

Citat: fatboy  u Siječanj 29, 2019, 11:53:26
Ajde baš me zanima. Netko je spominjao neki dan usporedbu sa špricom, ali mislim da fali nešto u toj "slici"...  :misli:

Jel bi ti to proizvodio?  :)
Da, ajmo reć, efekat šprice, a doziraš finim navojem i poanta je da ne smije doči falš zrak. Kao kod gravitacijskog podmazivača, gdje je spremnik otvoren-diše.