Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

keko

Puna posudica ti je dovoljna za 4-5 tisuća km
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Tintom

Citat: keko  u Siječanj 30, 2019, 17:15:13
Puna posudica ti je dovoljna za 4-5 tisuća km



Fakat puno km-a se prođe

gogs

Citat: tintom  u Siječanj 30, 2019, 17:02:56
Kaj se treba napraviti da se dobije vaučer samo se regat na stranici ili ?

E nemam pojma....složio bi se s Đivom, prvo kupi učlani se u stranku pa onda popust neki drugi puta.

Tintom

 :thumbup:
Citat: gogs  u Siječanj 30, 2019, 17:20:03
E nemam pojma....složio bi se s Đivom, prvo kupi učlani se u stranku pa onda popust neki drugi puta.

keko

Citat: tintom  u Siječanj 30, 2019, 17:18:39


Fakat puno km-a se prođe
..točno, ovo 4 ili 5 ti ovisi koliko ga često koristiš. Ja ga u normalnim uvjetima zakrenem svakih 350-400 km, a ako je kiša onda češće
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

VUCIBATINA

tintom ja ti imam vaučer koji sam dobio mailom, neznam zašto su mi poslali biće zato što sam se nedavo registrira. dam ti ga ako želiš ,ja neću koristiti
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

fatboy

Znaci kad zavrnes do kraja taj vrag, posudica je prazna? To mi je logicno. Nabijes neki tlak zakretanjem zbog kojeg odredena kolicina iscuri. I to m8 je OK. Ali sta to pretvaraa u kapi u nekom pravilnom razmaku, a da nema ventil na struju - e to mi nije jasno... :misli:

Tintom

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 30, 2019, 17:25:48
tintom ja ti imam vaučer koji sam dobio mailom, neznam zašto su mi poslali biće zato što sam se nedavo registrira. dam ti ga ako želiš ,ja neću koristiti

Hvala puno......ak može pošalji mi na mail tintomase@gmail.com,a cuga te ide lad se sretnemo !

keko

Citat: fatboy  u Siječanj 30, 2019, 17:27:35
Znaci kad zavrnes do kraja taj vrag, posudica je prazna? To mi je logicno. Nabijes neki tlak zakretanjem zbog kojeg odredena kolicina iscuri. I to m8 je OK. Ali sta to pretvaraa u kapi u nekom pravilnom razmaku, a da nema ventil na struju - e to mi nije jasno... :misli:
.. Fat imaš ti kaj šarafiti da bi ispraznio posudicu, mislim da je onaj usmjerivač kod lanca tako projektiran da kapa a ne curi, ostalo je sve jasno, zakretanjem se stvori određeni pritisak koji određenu količinu ulja istisne iz posudice u crijevo do usmjerivača, kada taj pritisak oslabi/stane, ulje više ne curi/kapa. To ti je kao da imaš pun šlauf vode i dok ti je jedna strana začepljena nema curenja
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

VUCIBATINA

posla sam ti,javi ako nešto ne štima
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

jeeves

Citat: tintom  u Siječanj 30, 2019, 17:29:39
Hvala puno......ak može pošalji mi na mail tintomase@gmail.com,a cuga te ide lad se sretnemo !
Nisam siguran da to može tako.
Mislim da vaučera može iskoristiti  samo registrirani član koji je vaučera dobio na mail.
Eventualno da netko naruči za tebe, a ti njemu daš lovu kad stigne.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


jeeves

Za početak registriraj se na Louis stranici, pa vidi što ti se nudi.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

iviccaa

A zasto onda ti voucheri stoje na njihovoj stranici, odmah na homepageu?
Registriraj se i probaj, ne kosta nista.

VUCIBATINA

ako ne ide dam ti podatke pa se prijavi kao ja i problem rješen
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

jeeves

Citat: iviccaa  u Siječanj 30, 2019, 17:46:12
A zasto onda ti voucheri stoje na njihovoj stranici, odmah na homepageu?
Registriraj se i probaj, ne kosta nista.
Zato kažem da se prvo registrira, pa vidi što se može ili ne može.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk