Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2019, 19:31:21
U kontekstu objašnjenja Fat-u ..odušak s prstom na crijevu
I onaj sistem s elektroventilom nema odušak..odušak je onaj tren kad elektroventil otvori..e sad..oćte ga zvat odušak ili kako god.
A šta se desi kad vi na toj cobri odvrnete čep da bi nasipali još ulja..a u posudi ima još polovina ulja  :misli:
Aha..

Sigurno bi iscurilo, jer i u uputama piše da se ne otvara (ne dopunjava) dok se ne potroši sve (tj dok se ne dođe do kraja sa zavrtanjem)..

Ali ja sam nadopunjavao prije nego što je došlo do kraja, napravim to brzo i kapne koja kap dok to radim ali ništa strašno.. ipak je dosta gusto to ulje pa neće brzo iscuriti..

Osy

Pa kaže...
NEMO 2 radi na principu komprimiranja ulja u komori i tlačenja kroz ventil i niz liniju na lanac. Stoga nije potrebno mijenjati ulje ovisno o temperaturi okoline. Pouzdano radi u toplom i hladnom vremenu. Vozač može nanositi ulje na lanac kada je potrebno s jednostavnim 1/4 okreta Nemo 2 koji će pomaknuti dovoljno ulja tijekom perioda od 3 minute dajući do 200 milja podmazivanja nakon svakog 1/4 okretanja Nemo 2.

zare

Nemo je super, ništa ne kapa ne kontrolirano, jedino što ja odvrčem bez žaljenja, podmazujem ja više nego treba  ;)
Nije me briga ni za ekologiju ni za zmazanu tablicu ni potrošnju tog ulja, bitno da je masno
Uglavnom evo lanca već 30 tkm bez greške  :thumbup: a nije ga žalio ni doktor, a ne žalim ga ni ja

Danijel 23

                                                              :zjev:

fatboy

Citat: Osy  u Siječanj 30, 2019, 19:37:06
Pa kaže...
NEMO 2 radi na principu komprimiranja ulja u komori i tlačenja kroz ventil i niz liniju na lanac. Stoga nije potrebno mijenjati ulje ovisno o temperaturi okoline. Pouzdano radi u toplom i hladnom vremenu. Vozač može nanositi ulje na lanac kada je potrebno s jednostavnim 1/4 okreta Nemo 2 koji će pomaknuti dovoljno ulja tijekom perioda od 3 minute dajući do 200 milja podmazivanja nakon svakog 1/4 okretanja Nemo 2.

"Ventil" i "3 minute" su nam kljucni za shvacanje ili kopiranje...koga zanima

Ovi sto jedu kokice, zijevaju i podjebavaju valjda vec znaju... :samaranje:

tonciv666

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 30, 2019, 19:35:18
Koliko stane ulja u cobru?  Po videu mi se cini jako malo, nije mi jasno da to more trajati vise od 200-300km. Cini mi se da u scoot stane bar 3 puta vise pa traje jedva 500km bar meni tako na stromu.
Ako i traje u cobri toliko onda to podmazivanje mora biti toliko i losije od scoota a i ne ispire konstantno lanac od smeca ko scoo
Mate je si ti zaliva lanac?? U scotu stane ulja za otprilike 3000 km nekome i više..

Danijel 23

Citat: fatboy  u Siječanj 30, 2019, 20:36:48
"Ventil" i "3 minute" su nam kljucni za shvacanje ili kopiranje...koga zanima

Ovi sto jedu kokice, zijevaju i podjebavaju valjda vec znaju... :samaranje:
:vino:

fatboy


Black Betty

O majke ti mile ,kolko priče o čašici sa rupom  :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba

JoKe1311


fatboy

Citat: Black Betty  u Siječanj 30, 2019, 20:45:20
O majke ti mile ,kolko priče o čašici sa rupom  :smijeh:

A sta ti pizdis?! Osnove su iste kao kod vecine muskih prica: rupa, podmazivanje, kolko traje i bitno da nije suho.  :belj: :belj:

Josip-Sepp

Citat: Black Betty  u Siječanj 30, 2019, 20:45:20
O majke ti mile ,kolko priče o čašici sa rupom  :smijeh:

komentar godine  :thumbup:

Tintom

Citat: fatboy  u Siječanj 30, 2019, 20:57:07
A sta ti pizdis?! Osnove su iste kao kod vecine muskih prica: rupa, podmazivanje, kolko traje i bitno da nije suho.  :belj: :belj:


Blago nama muškima kad su nam tih par stvari najbitnije  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

zorro

Citat: Black Betty  u Siječanj 30, 2019, 20:45:20
O majke ti mile ,kolko priče o čašici sa rupom  :smijeh:
:bzvz: al bar je jedna tema  :tongue: ..za razliku od susreta di si otvorio 17 tema  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

Bogami onda san ga zaliva kako kazes,  al evo 50 000km skoro i nije niti dotegnut
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948