Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 03, 2019, 18:26:42
Lancol, pričamo o podazivanju lanaca, a ne getriba!
Da..al ima ona teorija (mislim da se čak i ovdje o tom pisalo) ..zašto npr. bolje ulje za getribu..ili obično motorno ulje nego "ljepljivi" lancol  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Veljača 03, 2019, 18:28:47
Da..al ima ona teorija (mislim da se čak i ovdje o tom pisalo) ..zašto npr. bolje ulje za getribu..ili obično motorno ulje nego "ljepljivi" lancol  ;)
Onad full sinetika, po mogućnosti Katana i to iz NN!  :belj:

zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 03, 2019, 18:30:42
Onad full sinetika, po mogućnosti Katana i to iz NN!  :belj:
:bzvz: sad zajebavaš a ja sam ozbiljan
Pisalo se o tome da je lancol ljepljiv..i ok..samim tim duže ostaje na lancu..dobro podmazuje i ok
Međutim..na njega se i više ljepi prašina..kamenčići ..duže ostaju i samim tim nije baš dobro za lanac
Dok obično ulje..ili to malo gušće..za getribe..nije toliko ljepljivo i samim tim ispire lanac od prljavštine,a ujedno i podmazuje
Tak da..nek svak sipa po nekakvoj svojoj logici..neće se zajebat ni s jednom  :thumbup:

..i samim tim sam upotrijebio 4x samim tim  :-\  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Veljača 03, 2019, 18:50:21
:bzvz: sad zajebavaš a ja sam ozbiljan
Pisalo se o tome da je lancol ljepljiv..i ok..samim tim duže ostaje na lancu..dobro podmazuje i ok
Međutim..na njega se i više ljepi prašina..kamenčići ..duže ostaju i samim tim nije baš dobro za lanac
Dok obično ulje..ili to malo gušće..za getribe..nije toliko ljepljivo i samim tim ispire lanac od prljavštine,a ujedno i podmazuje
Tak da..nek svak sipa po nekakvoj svojoj logici..neće se zajebat ni s jednom  :thumbup:

..i samim tim sam upotrijebio 4x samim tim  :-\  :smijeh:
Ajd sutra bu napravio štihprobu koja je razlika ulje za lance/getribu. Pa javim. Slobodno pokušaj i ti pa da vidimo.

zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 03, 2019, 18:53:39
Ajd sutra bu napravio štihprobu koja je razlika ulje za lance/getribu. Pa javim. Slobodno pokušaj i ti pa da vidimo.
Kak praviš štih probu  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Veljača 03, 2019, 18:59:17
Kak praviš štih probu  :huh:
Na 2 komada pleha, dvije vrste ulja u vertikalnoj il 450 poziciji...pa buš vidio nakon par dana kaj ostane na njima i jel kaj "ljepljivo". Bude ti Ponti teoRetičaR obasnio kako se radi - viskozitet/test!  :smijeh:

zorro

ja ti mogu jedino napravit štih probu sa Manol Lancolom vs Husqvarna Lancol ..u biti ne moram ni raditi štihprobu..razlika je drastična  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Imam jednu tetu tehničarku u Maziva Zagreb, pa bum ju baš sutra pito koji je lubrikant bolji.  :kava:

Ćoso

Citat: tintom  u Veljača 03, 2019, 16:27:32
C3 pro sam kupil , a neotec probao i odustao.....schubert bolje sjeda na glavu :sunce:
...meni super


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23





zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 03, 2019, 21:30:57
Naruči.
..bih  :bzvz: ..al istekla mi kartica  :smijeh: ..moram sutra u banku   :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: