Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: zorro  u Veljača 03, 2019, 21:43:15
..bih  :bzvz: ..al istekla mi kartica  :smijeh: ..moram sutra u banku   :-\
To je Pontijeva fora!  :bzvz:

zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 03, 2019, 21:57:40
To je Pontijeva fora!  :bzvz:
Nemoj me ćerat da ti fotkam  :bzvz:  ..stvarno 01/19 ..i neće da prihvati  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Josip-Sepp

nagovoren onim postom.....vid' dobro je a nije skupo....uzeo sam i ja original kinesku kopiju neme

s obzirom da nije skup (27 eura sa šipingom) zadovoljio sam svoju znatiželju da vidim kako to radi



onda sam sve sastavio i stavio na stroma







nisam imao za što učvrstiti nemu pa sam nabrzaka skrojio neki držač od aluminijskog lima, dok ne nabavim kakvi nosač vrijedan divljenja  :thumbup:



zorro

Dobro...a el curi/kaplje..el fercera kak misliš da bi trebalo  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

 :bravo: 

Citat: zorro  u Veljača 20, 2019, 20:08:28
Dobro...a el curi/kaplje..el fercera kak misliš da bi trebalo  :huh:

E i mene to zanima

Mrki

De reci čovječe jel valja to šta??

Da mogu prodati svoj originalni za 500kn, pa kupiti ovaj za 200kn :D

zorro

Citat: gogs  u Veljača 20, 2019, 20:12:24
:bravo: 

E i mene to zanima
Moj kasni zbog Kineske nove god. Baš sam prije par dana kontaktirao kineza i pitao ga đe zapelo..i naravno da će dobiti negativnu ocjenu  :thumbdown:
Jadan se ispričava..i vidim da je krenuo paket iz Kine..kad dojde..sve ću objasnit i logički potkrijepit  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Josip-Sepp

valja  :thumbup:

prvo sam neš sjebo pa  je stalno curilo, vakuum nije držao
a zeznuo sam to jer sam ostavio predugačko crijevo, napravio sam šlingu ispod rezervoara, pa je uvijek bio neki zračni mjehur i cilindar je uvijek dobivao neki falš zrak i curilo je bez prestanka

onda sam sve skinuo rastavio, atestirao nepropusnost cilindra i vratio na mjesto s tim da sam
-skratio crijevo
-donji kraj crijeva stavio u čašu i s gornje strane nalijevao ulje dok nije sav zrak izišao,
-zatim natočio ulje do vrha i zatvorio cilindar
-radi savršeno
-onda me jebalo to kaj donji kraj cjevčice nije htio kapati gdje sam ja zamislio pa sam uzeo žicu  dva i pol kvadrata i termobužir
-stavio bakrenu žicu uz donji kraj cijevi, zatim navukao termobužir i zajedno stisnuo crijevo i bakrenu žicu
-sad naštelam da mi kaplje kam si zamislim, nema frkanja crijeva i laprdanja okolo...........preciznost 100 postotna

dakle................RADI  :thumbup:

zorro

Citat: Josip-Sepp  u Veljača 20, 2019, 20:30:03

-onda me jebalo to kaj donji kraj cjevčice nije htio kapati gdje sam ja zamislio pa sam uzeo žicu  dva i pol kvadrata i termobužir
-stavio bakrenu žicu uz donji kraj cijevi, zatim navukao termobužir i zajedno stisnuo crijevo i bakrenu žicu
-sad naštelam da mi kaplje kam si zamislim, nema frkanja crijeva i laprdanja okolo...........preciznost 100 postotna

dakle................RADI  :thumbup:
Haj kad stigneš koja fotka  :thumbup: ..jer nemrem ovak stvorit sliku u glavi  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Josip-Sepp

Citat: zorro  u Veljača 20, 2019, 20:35:32
Haj kad stigneš koja fotka  :thumbup: ..jer nemrem ovak stvorit sliku u glavi  :huh:

sutra ću poslikati to kaj sam napravio sa termobužirom

inače je jako jednostavno

stavio u posudu ulje, i pazio da crijevo provedem prema zadnjem kotaču tako da je uvijek pad
taj dio crijeva koji treba kapati sam stavio u čašu i zatim sam zatvorio posudu s uljem i krenuo s "navijanjem" i tako tjerao ulje prema kotaču
kad sam bio siguran da više nema zraka u crijevu, otvorio sam posudu/cilindar i natočio ulje do vrha
provjerio da vakuum drži i onda zavezao vezicama crijevo za zadnju vilicu tako ga da usmjerim prema kotaču


zorro

Citat: Josip-Sepp  u Veljača 20, 2019, 20:48:04
sutra ću poslikati to kaj sam napravio sa termobužirom

inače je jako jednostavno

stavio u posudu ulje, i pazio da crijevo provedem prema zadnjem kotaču tako da je uvijek pad
taj dio crijeva koji treba kapati sam stavio u čašu i zatim sam zatvorio posudu s uljem i krenuo s "navijanjem" i tako tjerao ulje prema kotaču
kad sam bio siguran da više nema zraka u crijevu, otvorio sam posudu/cilindar i natočio ulje do vrha
provjerio da vakuum drži i onda zavezao vezicama crijevo za zadnju vilicu tako ga da usmjerim prema kotaču
Ovaj način punjenje sistema uljem..i stavljanjem zadnjeg kraja u ulje mi je jsano..da ne povlači zrak ..na taj način se i kočnice odzračuju
Međutim to sa bakrenom žicom i termo bužirom mi nije jasno..to mi pofotkaj  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Ne mogu vjerovat! Pa Zorro s tim je nspravio erekciju crijeva ( ukrutio ga  :ebudale: ) pa je mogao tocnije nanisaniti...stavis s vanjske strane cijevi, na sve navuces termo kondom, malo upaljac i eto ga - krut ko pravi!  :smijeh:
I sad baca tamo gdje gazda zeli lubrikant, mislim, ulje... :-\

gogs

Citat: zorro  u Veljača 20, 2019, 20:57:03

Međutim to sa bakrenom žicom i termo bužirom mi nije jasno..to mi pofotkaj  :thumbup:

Kak ne kužiš? Stavio je dole bakrenu žicu da savine crijevo i u milimetar prilagodi gdje da mu kapa.

To se kod orginala da riješiti s onom polugicom dole....nezz dali to ima i to kinesko njesra.

Josip-Sepp


[/quote]
Citat: fatboy  u Veljača 20, 2019, 21:02:55
Ne mogu vjerovat! Pa Zorro s tim je nspravio erekciju crijeva ( ukrutio ga  :ebudale: ) pa je mogao tocnije nanisaniti...stavis s vanjske strane cijevi, na sve navuces termo kondom, malo upaljac i eto ga - krut ko pravi!  :smijeh:
I sad baca tamo gdje gazda zeli lubrikant, mislim, ulje... :-\

da  :bravo:

Citat: zorro  u Veljača 20, 2019, 20:57:03
Međutim to sa bakrenom žicom i termo bužirom mi nije jasno..to mi pofotkaj  :thumbup:

sutra popodne  :thumbup:

Citat: gogs  u Veljača 20, 2019, 21:06:45
To se kod orginala da riješiti s onom polugicom dole....nezz dali to ima i to kinesko njesra.

naravno da ima, i stavio sam tu polugicu ali ovako mogu točno odrediti gdje da kapa...........a onda se mogu sutra predomislit pa opet sfrkat cijevčicu da kapa gdje ja hoću

zorro

Citat: fatboy  u Veljača 20, 2019, 21:02:55
Ne mogu vjerovat! Pa Zorro s tim je nspravio erekciju crijeva ( ukrutio ga  :ebudale: ) pa je mogao tocnije nanisaniti...stavis s vanjske strane cijevi, na sve navuces termo kondom, malo upaljac i eto ga - krut ko pravi!  :smijeh:
I sad baca tamo gdje gazda zeli lubrikant, mislim, ulje... :-\
:bzvz:
:worthless:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: