BREMBO RCS 19x20x18 Radial Brake Pump Master Cylinder

Autor agolac, Rujan 13, 2017, 19:44:21

« natrag - naprijed »

Toni

Citat: Patak  u Listopad 02, 2017, 23:46:53
400 i nešto kuna za jedan disk. Hvala lijepo, pare nisu problem al nisam lud :hellno:
Ne vozim BMW ali i honda je skupa ko đavo. Za FJR SU ORIGINAL PREDNJE BILE 1200 kn. EBC 700. Isto koce. EBC JE ZAKON.
Nije mi nista.

Patak

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 23:49:27
Ne vozim BMW ali i honda je skupa ko đavo. Za FJR SU ORIGINAL PREDNJE BILE 1200 kn. EBC 700. Isto koce. EBC JE ZAKON.

Što usporedba s BMW-om? Vozio sam BMW te znam cijene. Imao sam F800GS i cijena prednje pločice je 230kn - TRW (louis)!

Nisam aludirao na tebe nego na Hondu :thumbdown:

Toni

Citat: Patak  u Listopad 03, 2017, 00:03:35
Što usporedba s BMW-om? Vozio sam BMW te znam cijene. Imao sam F800GS i cijena prednje pločice je 230kn - TRW (louis)!

Nisam aludirao na tebe nego na Hondu :thumbdown:
To se tako rece kad oces rec da vozis skupi motor. Kazu da su TRV odlicne. Ja volim EBC I SAMO NIIH KUPUJEM. Nisam proba drugo
Nije mi nista.

Patak

Citat: Toni  u Listopad 03, 2017, 00:06:36
To se tako rece kad oces rec da vozis skupi motor. Kazu da su TRV odlicne. Ja volim EBC I SAMO NIIH KUPUJEM. Nisam proba drugo

I sad se može voziti LC, ali nije gušt i nema se vremena.

TRW je odličan, moraš probati puno toga da znaš što valja ;D

Toni

Citat: Patak  u Listopad 03, 2017, 00:16:17
I sad se može voziti LC, ali nije gušt i nema se vremena.

TRW je odličan, moraš probati puno toga da znaš što valja ;D
Nemam vremena i jedino sta me interesira da bi minja su zene. Ostalo i sta se plocica tice imam izkustva i znam da su EBCE odlicne. U zenama se jos trazim.Kad ne budem moga platiti EBC onda cu poceti experimentirati. Hvala svakako. Nego di si bija a da su muzeji dobri?
Nije mi nista.

Saxi

Agolac dokle si došao sa montažom kalipera, cilindra....  :misli:
Za neki dan Bugi i ja stavljamo na mog malog 4klipna Nissin klješta sa adapterima i Brembo pločicama, pa ćemo da vidimo šta smo napravili  :smijeh:

agolac

Citat: Saxi  u Ožujak 12, 2018, 14:59:14
Agolac dokle si došao sa montažom kalipera, cilindra....  :misli:
Za neki dan Bugi i ja stavljamo na mog malog 4klipna Nissin klješta sa adapterima i Brembo pločicama, pa ćemo da vidimo šta smo napravili  :smijeh:

Nisam još stavio. Ovdje koa vrijeme, ne vozim se pa zaboravih. Mogao bih to ukrcati ovaj vikend :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Brembo je gore. Osjetna razlika. S stock, ručica je bila tvrda kao kamen, sad je mekša i nešto veći put, no počinje odmah kočiti. Potrebno ne malo sile za maksimalno kočenje. Sad mi je preostalo da probam mjenjati postavke kraka na ručici. Imam mogućnost od 18-20. Što veći krak, jače kočenje s manje sile. Javim dojmove kad to još malo više istestiram....



"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki


agolac

Citat: Mrki  u Svibanj 24, 2018, 18:25:58
To treba tako ukoso stajati?

A vidiš da nemam mjesta na volanu  :smijeh:
Ma može i u koso, neće mu ništa biti  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain