Nosac mobilnog telefona

Autor zander, Listopad 12, 2017, 08:24:40

« natrag - naprijed »

Ćoso

To je to. Još jedno kratko pitanje...On se da okrenuti vodoravno (imam nosač koji je Gute napravio i na njega se može montirati kugla (ona zasebno), ali mi je ljepše kada je vodoravno)?

Fantom


Danijel 23

Izbacio ja Garmina iz igre.. napravio 50% nosača za mob....u međuvremenu sam se uredo vozio bez Garmina samo sa mob navigacijom i shvatio sam da mi Garmin bolje služi za navigacija, a mob spreman u đepu il u tank torbi za razgovor.... i FOTKANJE! Hebeš UNI uređaje   :thumbdown:

Igi_Zg

Koliko je trebalo vama koji ste kupovali preko Aliexppressa da vam skinu novce sa kartice? :novac:
Naručio sam ovaj držač iz zanderovog linka prije 2 tjedna,pošto ne primaju paypall,platio visa elektron karticom,sve ok prihvaćeno,seller poslao robu do aerodroma i više ni makac.Roba stoji tamo,već 13 dana,ali i lova stoji na kartici,još je nisu povukli...
Ovo mi je prva kupovina preko alija,pa jel neko od iskusnijih zna đe je zapel`o  :misli:

tibertov


Igi_Zg

Citat: tibertov  u Veljača 16, 2018, 19:21:08
Meni skinu za pola sata.

Onda definitivno nešto nije u redu sa transakcijom  :huh:

Fantom

Jesi li se registrovao na aliexpressu ili si narucio kao gost ??
U nekim slucajevima tracking apsolutno ne prati stvarno stanje posiljke, ali lovu uvijek skinu u roku od dan dva.
Napisi poruku prodavcu ako si registrovan mozes preko kompa ili preko aplikacije za telefon

Patak

Nisam imao takvo iskustvo s alija već s nekog drugog web shopa. U mome slučaju kada je roba bila isporučena su skinili s kartice

Patak

Evo i moga nosača "sw-motech" :).

Igi_Zg

Citat: Fantom  u Veljača 16, 2018, 20:29:19
Jesi li se registrovao na aliexpressu ili si narucio kao gost ??
U nekim slucajevima tracking apsolutno ne prati stvarno stanje posiljke, ali lovu uvijek skinu u roku od dan dva.
Napisi poruku prodavcu ako si registrovan mozes preko kompa ili preko aplikacije za telefon

Registrirao sam se prije naručivanja.
Ono što me buni je to da je prodavač poslao robu i da se ne žali da se ne može naplatiti...a ništa,sačekat ću da prođe njihova nova godina,valjda su kod njih svi na godišnjem sad od 15-21.02.,pa ću se javiti prodavaču.
Možda u međuvremenu i stigne nosač bez plaćanja  :)

Igi_Zg

Citat: Patak  u Veljača 16, 2018, 20:46:07
Evo i moga nosača "sw-motech" :).

Ufff brate,u to stane kućno kino  :smijeh:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

nabijem vas oba dvojicu na qurac :P kakvo kućno kino mobitel od 5 inča i to je to!

zorro

Citat: Patak  u Veljača 16, 2018, 21:38:47
nabijem vas oba dvojicu na qurac :P kakvo kućno kino mobitel od 5 inča i to je to!
mora da nas onda sjebala ptičja perspektiva  :smijeh:  :prrr:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: