Podizači volana

Autor HAL, Listopad 26, 2017, 08:11:12

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Suki  u Listopad 27, 2017, 00:19:51
...meni fora stvar [emoji106]. Pokušavam nać na netu, al nikako :huh:. Ne znam što uopće upisati u tražilicu? :misli:
Imam ja od starog BMX-a ako hoćeš... :)

Suki

Citat: Mrki  u Listopad 27, 2017, 07:20:35
Imam ja od starog BMX-a ako hoćeš... :)
...kad sam to vidio kod Zareta, BMX mi je bio prva asocijacija (kao klinac uvijek sam ga želio :want:, al mogli su mi priuštit samo stari Rog Pony :'(, pa su se skidali blatobrani i svijetla :)) i zato mi je baš fora :thumbup:.

Bez zajebancije, što upisati utražilicu ebaya za ovu šipku? Koji joj je engl. naziv? :misli:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: Suki  u Listopad 27, 2017, 07:26:43
...kad sam to vidio kod Zareta, BMX mi je bio prva asocijacija (kao klinac uvijek sam ga želio :want:, al mogli su mi priuštit samo stari Rog Pony :'(, pa su se skidali blatobrani i svijetla :)) i zato mi je baš fora [emoji106].

Bez zajebancije, što upisati utražilicu ebaya za ovu šipku? Koji joj je engl. naziv? :misli:
handlebars crossbon protector

Suki

:moto2:

098 9232180

Špoki

Citat: ivica medjugas  u Listopad 27, 2017, 05:08:10
Montirani ima par dana, puno bolja pozicija sada! 23€ priko ebaya
Ko i na mom Stromu, isti Trw volan,daj link neki pa da vidim štoj to točno :gimme5:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

bajki

Citat: ivica medjugas  u Listopad 27, 2017, 05:08:10
Montirani ima par dana, puno bolja pozicija sada! 23€ priko ebaya

Dobra cijena, daj neki link?

fatboy


Fantom

Citat: ivica medjugas  u Listopad 27, 2017, 05:08:10
Montirani ima par dana, puno bolja pozicija sada! 23€ priko ebaya

Znaci nema frke sa duzinom crijeva i instlacija u kombinaciji sa TRW volanom.
Narucujem i ja ovo jer bi volan volio pomaci par cm prema sebi.Na aliju cijena 17-25 eura

Saxi

Super cena za podizace, ja se nisam usudio uzeti no name iz straha od kvaliteta samog materijala, da mi se ne desi u krivini il većoj brzini da mi volan ostane u ruci [emoji848]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Mrki

Citat: Saxi  u Listopad 27, 2017, 11:26:04
Super cena za podizace, ja se nisam usudio uzeti no name iz straha od kvaliteta samog materijala, da mi se ne desi u krivini il većoj brzini da mi volan ostane u ruci [emoji848]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Ja sa svojim kinezima vozim već godinu i pol.. sletio u njivu sa njima.. nije im ništa.. [emoji106]

zorro

Citat: Saxi  u Listopad 27, 2017, 11:26:04
Super cena za podizace, ja se nisam usudio uzeti no name iz straha od kvaliteta samog materijala, da mi se ne desi u krivini il većoj brzini da mi volan ostane u ruci [emoji848]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Tak otprilike su neki meni pisali i za kočione pločice (zadnje) ..a eno ih već dvije god. pritišču disk na KLV-u  ;)
Iako..po nekakvom mom osobnom mišljenju glede "stupnja rizika" ..ovi riseri su rizičniji od kočionih pločica  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Citat: zorro  u Listopad 27, 2017, 11:43:43
Tak otprilike su neki meni pisali i za kočione pločice (zadnje) ..a eno ih već dvije god. pritišču disk na KLV-u  ;)
Iako..po nekakvom mom osobnom mišljenju glede "stupnja rizika" ..ovi riseri su rizičniji od kočionih pločica  :huh:

Teška srca moram reći - mislim isto...iako, ja sam ziheraš po prirodi, pa mi možda nije za vjerovati. Kad bi bili od jednog komada, bio bih mirniji...i jebali bi mi majku inžinjeri... :samaranje:

ivica medjugas

Meni je sad skroz drugi osjećaj u vožnji,ko da san više u motoru i više je upravljiv ko da je lakši pola.na ebay samo upisat suzuki vstrom riser
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Danijel 23

Citat: HAL  u Listopad 26, 2017, 08:11:12
Dali je netko pokušao ugraditi podizače volana ?, Probao sam ugraditi ove sa slike ali nemamo dovoljnu dužinu instalacija koje idu sa ručki!
Alo kolega, dali si ti ugradio te handlebar risere, zainteresiran sam za kupovinu.
....ako ne ima na ebayu al neuznam kolko me budu kresnuli za carinu, trošarinu, CO2, pdv...?  :-\
https://www.ebay.com/itm/Handle-Fat-Bar-HandleBar-Mount-Clamp-Riser-For-Suzuki-V-Strom-650-XT-ABS-Black/252848801885?hash=item3adef6885d:g:LGYAAOSwol5Y1yb1&vxp=mtr


Mrki

Koja crna carina za dva komada "aluminija" od 30 dolara :D