Podizači volana

Autor HAL, Listopad 26, 2017, 08:11:12

« natrag - naprijed »

jeeves

Još jedan mit:

- Keku ne treba ništa bolje od malog Stroma [emoji16]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


keko

Citat: jeeves  u Listopad 28, 2017, 17:53:35
Još jedan mit:

- Keku ne treba ništa bolje od malog Stroma [emoji16]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
..  :-*  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Znači..na KLV-u zadnje pakne iz Kine..voze još i danas..a kočile su (bar mneni) duplo bolje nego original..možda mrvu slabije od "popularnih EBC (il koje ono već stavljate)
Na konjiću sad imam i na prednjem i na zadnjem kotaču (enduro) te Kineske..a kad stavljam cestovne kotače..prednje mijenjam brembove..a zadnje ostaju Kineske..a kak zadnje vrijeme mijenjam samo zadnji kotač kad idem na đir po cesti..znači..vozim na na kineskim pločicama
Danas vožnja u prosjeku oko 130 kmh. na repu svim tim somarama..puno kočenja..i koče pločice vrhunski

A dalje stojim pri onom svom..da su ZADNJE kočione pločice u daleko manjem stupnju rizika nego riseri  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Da ti vjerujes tim paknama stavio bi ih i naprijed!
Beeeee!

Golileo

Na motor mislim.....
Ne na ponija...

zorro

Citat: Golileo  u Listopad 28, 2017, 20:52:22
Da ti vjerujes tim paknama stavio bi ih i naprijed!
Beeeee!
Pa čitaj..zadnje vrijeme mijenjam samo zadnji kotač (cestovni) prednji ostaje enduro ..a na njemu su kineske pločice..i danas sam se tak vozio..i nedavno sa OS ekipom
A mijenjao sam prednju prvenstveno zbog diskova..da disk i sa cestovnog kotača i ovog enduro imaju svoje pločice ..da ti sad ne objašnjavam zašto..zna Danijel23  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Golileo  u Listopad 28, 2017, 20:54:07
Na motor mislim.....
Ne na ponija...
Misliš na KLV-a ..da sam ga ostavio..stavio bi ziher i na prednji ..a ti fićukaj borbene   :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Golileo  u Listopad 28, 2017, 20:55:52
Evo vidi niti netreba kopita!
Mislim pakne!
..esi spreman stati s konjićem na crtu  :huh: ..oš u šumi..oš na cesti  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Ma da!
Tesko tebi riskirat zivot u tim godinama?

zorro

Citat: Golileo  u Listopad 28, 2017, 21:01:22
Ma da!
Tesko tebi riskirat zivot u tim godinama?
:buahaha: ..vele..ko se zna dobro izvuč..ni u WC-u ne ostane gladan   :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Zorro!
Ne moze za sve biti argument ja sam najbrzi!
(Moj je najveci)
Ti si bas ostao u srednjem vijeku. Sve izazivas na dvoboj!

zorro

Citat: Golileo  u Listopad 28, 2017, 21:10:15
Zorro!
Ne moze za sve biti argument ja sam najbrzi!
(Moj je najveci)
Ti si bas ostao u srednjem vijeku. Sve izazivas na dvoboj!
Ne sve..samo one s kenjama koji podcjenjuju  :finger: ..somarama skidam kapu ..a vlasnicima somara ni ne pada na pamet uspoređivati somaru sa kenjicama i konjićima..al ti to ne kužiš..vidjeli smo nakon što si probao tam nekakvu somaru  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Citat: zorro  u Listopad 28, 2017, 21:21:52
Ne sve..samo one s kenjama koji podcjenjuju  :finger: ..somarama skidam kapu ..a vlasnicima somara ni ne pada na pamet uspoređivati somaru sa kenjicama i konjićima..al ti to ne kužiš..vidjeli smo nakon što si probao tam nekakvu somaru  :smijeh:
Vidis opet si pogrijesio!
Ja te ne podcjenjujem
Ja te samo provociram

Ali nije bilo zlonamjerno
Zato.....
Da u pravu si. Nije veliki strom za svakog.
Da kineski podizaci su smece. Ako si viktor bolsec.

zorro

Citat: Golileo  u Listopad 28, 2017, 21:27:25

Da kineski podizaci su smece.
..i ti si u svemu pogriješio..i ja tebe provociram  :tongue: ..s nikim ja nebi na bilo kakvu utrku..nemam se ja kome šta dokazivati..ak me moš pratit..prati me  ;)
..a za risere nisam rekao da su smeće..ja bi ih isto vjerojatno kupio da mi trbaju..samo sam rekao..da po nekakvoj mojoj osobnoj skali možebitnog rizika..da su veći rizik ak bi oni pukli neg da se npr. odljepi kočiona pločica..ak me kužiš..jel
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Fantom

Ja maloprije narucio rox risere.
Nesto me uhvatila suha za one kineske kad sam vidio da je materijal nakon pucanja u onom videu pun rupa.
Sve u svemo evo i link stranice koja dila rox i ostale dzidze iz USA za Evropu. Imaju super stvari po pristupacnim cijenama.
Sjediste im je u Holandiji tako izbjegnem deranje na carini. Par puta me dosla skuplja pita od tepsije kad sam narucivao neke stvari za ribolov  :smijeh:

http://www.altrider.eu/rox-elite-pivoting-handlebar-riser-2-rise-x-7-8-handlbar-clamp-x-7-8-or-1-1-8-handlebar/pid/1960