gašenje kod prvog paljenja nakon dužeg stajanja?

Autor VUCIBATINA, Studeni 19, 2017, 18:03:58

« natrag - naprijed »

Osy


VUCIBATINA

eto sad san sprdačina :P :P :P :P

dignuti ću okretaje to je najmanji problem i rješivo je za 2 min.

nisan ja gonija niske okretaje nego san ga takvog od bruma doveza pa računam da ih nije zavraga tako stavija i tako san i ostavija.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Golileo


VUCIBATINA

i to je lako moguće, možda, morati ću naći temu s prošlog foruma jer san tamo pisa koliki su mi okretaji na leru bili
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

munja

i meni su niski obrtaji i nisam nikad imao zbog toga problema.
Provjeri protok goriva koliko ti pumpa izbaci moguće je da ti je prljav rezervar

VUCIBATINA

pregledano prije misec dana i manje i sve ok. a i mislim da bi problem s pumpom bija stalan a ne 2 puta godišnje.

triba svakako dignuti okretaje i mislim da se ovo više neće ponoviti.


može li samo neko izmiriti koliko dugo vremenski auto ćok drži dignute okretaje da izbacim i mogućnost raštelanog ćoka?
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Da je prljav rezervoar ili filter pumpe..onda bi se to više odrazilo na visokim okretajima..kad motoru treba više goriva.
A trajanje čoka ovisi o vanjskoj temperaturi..nije isto kad je vani 5 ° ili -5
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

cisco

Ja sam svog jučer upalio nakon mesec i pol...odmah nakon paljenja mi je radio na oko 1800 obrtaja...nakon cca pola minute pao na svojih 1200-1300 obrtaja...
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

zorro

Citat: cisco  u Studeni 21, 2017, 21:10:22
Ja sam svog jučer upalio nakon mesec i pol...odmah nakon paljenja mi je radio na oko 1800 obrtaja...nakon cca pola minute pao na svojih 1200-1300 obrtaja...
to je ispravno naštelan čok  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

VUCIBATINA

podiga san okretaje. tribalo je doslovno taknuti vijak i to je to. bila je nekekva oznakica napravljena na vijku i očito je da se on malo otpustija.

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy


VUCIBATINA

s obzirom da će se teško dogoditi da ga neću voziti 15 dana update na ovu temu se očekuje tamo krajem 2018 :smijeh:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

keko

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 23, 2017, 18:38:19
s obzirom da će se teško dogoditi da ga neću voziti 15 dana update na ovu temu se očekuje tamo krajem 2018 :smijeh:
..a da ipak smanjiš ler gas, mislim da ne zamre tema, jelte   :)  :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!