TCX X-Square Sport

Autor Špoki, Siječanj 12, 2018, 18:45:32

« natrag - naprijed »

zare

Zbog  kratkih vožnji ni ne palim motor  :moto2:

Suki

Citat: JoKe1311  u Veljača 07, 2019, 08:15:19
Slažem se u potpunosti čak je i najviše padova u gradu , ali u Dalmaciji nitko ne vozi sa full opremom ( pričamo o gradu i bližoj okolici ). Motor vozim 365 dana ujutro naveće po kruv i mliko svaki dan ... nema šanse da obučem čizme do samoposluge . Tako je kod nas i nikad nećete vidit nekoga da je obučen kako triba . Kada dođe lito  i ide se na more obuć čizme  :smijeh:  .. ne pravdam samo kažem NEMA ŠANSE .Činjenica je da smo zimi najsigurniji  :).
...po ljetu za do grada na kavu, žena i ja na Africi, oboje u jet kacigama, kratkim majicama, kratkim hlaćama i japankama :ooda:...prva, druga, max 30 na sat, laganini :).
:moto2:

098 9232180

JoKe1311

Citat: zare  u Veljača 07, 2019, 09:27:13
Zbog  kratkih vožnji ni ne palim motor  :moto2:

U Dalmaciji je to nešto drugo , ja auto ne palim na kratke vožnje .

JoKe1311

Citat: Suki  u Veljača 07, 2019, 09:33:25
...po ljetu za do grada na kavu, žena i ja na Africi, oboje u jet kacigama, kratkim majicama, kratkim hlaćama i japankama :ooda:...prva, druga, max 30 na sat, laganini :).

U japankama ne mogu baš me straj , jer su klizave tako da sam uvik u patikama , a što se žene tiće  od kad je rodila više nije sila smnom na dalju relaciju  ,a to je bilo prije 22 godine .Plafon joj  je na plaži ako baš nema nikakve druge opcije .

gogs

Citat: JoKe1311  u Veljača 07, 2019, 09:37:30
U Dalmaciji je to nešto drugo , ja auto ne palim na kratke vožnje .

U Zagrebu je isto tako....čim malo zatopli ja ni ne znam šta je auto.

I u pekaru s motorom. U full opremi naravno  :) :smijeh: :smijeh: (moš mislit)

Osy

Citat: gogs  u Veljača 07, 2019, 10:04:59
U Zagrebu je isto tako....čim malo zatopli ja ni ne znam šta je auto.

I u pekaru s motorom. U full opremi naravno  :) :smijeh: :smijeh: (moš mislit)
:smijeh: :gimme5:

Ponti

Cijelo ljeto sam na motoru u šlapama, kratkim hlačama i majici. Naravno, samo lokalna vožnja. Nema većeg gušta kad se majica digne do pola leđa, a stomak onako otkriven hladi se zrakom temperature 35  :)

zander

Isto i ja tako samo patike i normalne pantalone pa na posao...lokalno i polako....jet kaciga i odlicno
OPENMINDED PEOPLE WANTED

jeeves

Citat: JoKe1311  u Veljača 07, 2019, 08:15:19
Slažem se u potpunosti čak je i najviše padova u gradu , ali u Dalmaciji nitko ne vozi sa full opremom ( pričamo o gradu i bližoj okolici ). Motor vozim 365 dana ujutro naveće po kruv i mliko svaki dan ... nema šanse da obučem čizme do samoposluge . Tako je kod nas i nikad nećete vidit nekoga da je obučen kako triba . Kada dođe lito  i ide se na more obuć čizme  :smijeh:  .. ne pravdam samo kažem NEMA ŠANSE .Činjenica je da smo zimi najsigurniji  :).
Ljeti na skuteru od opreme kaciga i bubrežnjak.
Jbga, znam da nije pametno, ali s full opremom bi na 30c popiz.dio po gradu.
Motor ponekad do posla, većinom kad idem u noćnu smjenu, a onda ipak imam kratke čizme, ljetni jaknu i rukavice.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


bansi

Tak je i frend išao samo skoknut bez opreme Zapruđe - Autobusni kolodvor (relacija cca 3km) po neki paketić kaj mu je kolega busom slao i nažalost djevojka u vozilu Auto Škole ne vidjevši ga prešla u njegovu traku. Rezultat skoro cijelo ljeto proveo u gipsu i terapijama. Nije bila velika brzina i ne moram ni reći da je imao opremu ne bi vjerovatno ništa osim možda masnica bilo, a ovako si usrao faktički cijelu sezonu i uživanciju no svi smo mi punoljetni i odrasli pa sukladno tome trebamo snositi i posljedice svojih odluka ;)

Bagy

Citat: bansi  u Veljača 07, 2019, 13:44:58
Tak je i frend išao samo skoknut bez opreme Zapruđe - Autobusni kolodvor (relacija cca 3km) po neki paketić kaj mu je kolega busom slao i nažalost djevojka u vozilu Auto Škole ne vidjevši ga prešla u njegovu traku. Rezultat skoro cijelo ljeto proveo u gipsu i terapijama. Nije bila velika brzina i ne moram ni reći da je imao opremu ne bi vjerovatno ništa osim možda masnica bilo, a ovako si usrao faktički cijelu sezonu i uživanciju no svi smo mi punoljetni i odrasli pa sukladno tome trebamo snositi i posljedice svojih odluka ;)

Da, nesreće se događaju uglavnom nekom drugom...  ;)
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Veljača 07, 2019, 14:20:08
Da, nesreće se događaju uglavnom nekom drugom...  ;)

Tako je  :)

Grba

Ja sam neko drugi i vjerujte da ak želite smanjit doživljaj kakanja u pelenu na minimum naviknite se nosit ful opremu stalno, uvijek i non-stop pa čak i konstantno.
Haug
098 737 604

Bagy

Citat: Bagy  u Veljača 07, 2019, 14:20:08
Da, nesreće se događaju uglavnom nekom drugom...  ;)

Evo na primjer:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=154&v=dNFaAqS2f18

Taj biciklista je trebao imati hrpu dodatne opreme, a ne samo bicke... nikad ne znaš kad će te biker naguzit!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Saxi

Citat: Grba  u Veljača 07, 2019, 14:51:34
Ja sam neko drugi i vjerujte da ak želite smanjit doživljaj kakanja u pelenu na minimum naviknite se nosit ful opremu stalno, uvijek i non-stop pa čak i konstantno.
Haug
:thumbup: upravo tako, preventiva manje boli i smeta nego kurativa  ;)