WRC Trakošćan

Autor jalni, Veljača 20, 2024, 09:02:23

« natrag - naprijed »

Suki

Otvoren 2 prsta za sve opcije. Dolazim u svakom slučaju.
:moto2:

098 9232180

fatboy


Martin

 :misli: ok, WRC traje od 18.-21.4., koje dane si planirao da bi bilo druženje??

petak, subota i nedjelja  :ooda:  :ooda:  ili samo subota i nedjelja  :huh:


 :smijeh:  :smijeh: 
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

Citat: Martin  u Veljača 21, 2024, 20:39:57:misli: ok, WRC traje od 18.-21.4., koje dane si planirao da bi bilo druženje??

petak, subota i nedjelja  :ooda:  :ooda:  ili samo subota i nedjelja  :huh:


 :smijeh:  :smijeh: 
Petak za nas iz daljeg  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

Hvale vrijedna ideja! :thumbup:
Ti, ti, ti si moj hit, ti si moja ideja 777

agolac

Uuuuu odlično. I'm in, broji me.... Ajmo ekipa :P
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jalni

Citat: Martin  u Veljača 21, 2024, 20:39:57:misli: ok, WRC traje od 18.-21.4., koje dane si planirao da bi bilo druženje??

petak, subota i nedjelja  :ooda:  :ooda:  ili samo subota i nedjelja  :huh:


 :smijeh:  :smijeh: 
Petak-subota -nedjelja! Ak neko bude poželio doć i u četvrtak, nije problem!!!
091 4410491

Ćoso

Bravo deda...Javim se


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zubakis

Jel to ono natjecanje kad im izleti guma sa auta, pa je mi vatamo po cesti?

fatboy

Citat: zubakis  u Veljača 22, 2024, 08:34:44Jel to ono natjecanje kad im izleti guma sa auta, pa je mi vatamo po cesti?

To vi atlete i mlađi hvatate kotace, dok mi stariji seremo kako se sve to zapravo moze proci puno brze s takvim autima...jel mi kao "znamo"... :-\


zubakis


Toni

Buden li ikako mogao rado cu se doci podruziti!
Nije mi nista.

SirOliver

lajkam inicijativu :bravo:   :vino:
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Ćoso

Citat: jalni  u Veljača 20, 2024, 09:02:23Pozdrav ekipa!
Nekak se sve rijeđe viđamo, družimo još rijeđe, pa nekako od lani kad su bili kod mene Slavonci+ Pero, nažalost jako kratko, rodila se ideja za malo veće druženje!
Datum je fiksni, vezan uz WRC Croatia, koji se održava, 18.04.- 21.04., brzinci su u Trakošćanu 21.04. (nedjelja, prva utrka prije 7h, druga malo iza 10h, bar je tako bilo zadnje dvije god.)
Smještaj- baza, rezervirano, bila bi planinarska kuća ,,Pusti duh", na Ravnoj Gori, 10-15 min.  do Trakošćana!
Ovisno o tome koliko nas bude:
Varijanta 1.
Do 10 ljudi, dom nebi uzimali, možemo biti kod mene u Klenovniku, koji su bili znaju, klopa cuga po dogovoru!
Varijanta 2.
Planinarska kuća ,,Pusti duh" ima 20 kreveta, kuhinja, wc i veliki prostor oko doma, za motore, roštilj i ako bude ,,šatoraša"! Hrana, piće u našem aranžmanu, prema dogovoru!
Ako bi nas bilo više od 20, u blizini je planinarski dom, Filićev dom na Ravnoj gori, (cca 500-600m od ,,Pustog duha"),dom raspolaže s 70 kreveta, al treba ranije rezervirat zbog planinara, tam bi eventualno prespavali!!!
Za one finijih guzica, hotel Trakošćan, napisao sam ranije, cca 10-15 min., motorom od Pl. Doma, mogu organizirat prijevoz od pl. doma do hotela!!!
A kako će biti s cestama (obično na takvim wrc-ovima zatvore ceste)...

Mislim da je vrijeme za neke "prijave" kako bi se znalo koliko ljudi...pa evo prijavljujem se za jedno spavanje sa subote na nedjelju (možeš odmah staviti i Gogsa, Drageca (Pile) :-))


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!