PP MEDVEDnica

Autor Danijel 23, Studeni 11, 2017, 20:10:32

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Patak  u Prosinac 01, 2017, 23:32:44
Biti ću ti iskren snijeg i motor ne idu zajedno, po dvorištu OK al na put NO WAY :wind:. Ionako Đoni puše uprazno :bzvz:
Naravno da je mrzlo vozit po cesti  na -2, -5 , ali zato ja bum doso sa prikolicom i nakon takve mrzle vožnje po šumi i rucka/šumarskog rostilja na štapovima ja bum ostao prespavat u toplom i nježnom krevetu, a drugi dan lagano za Zg.   :)

Danijel 23

....






























Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


zorro

..lajkam  :thumbup: ..a tek da je još drz-om..aiiii  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Blago vama vi imate brda pa se možete sanjati.. :)

agolac

Citat: Mrki  u Prosinac 03, 2017, 19:26:19
Blago vama vi imate brda pa se možete sanjati.. :)

Pa Medvednica je ipak planina. Brda su do 500 mnm ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Platak je isto zabjelio i proskijao navodno!?

Osy

Priznaj štas nosio u termosici...a i ovo što Mrki kaže, jebem vas mrljave, zato vam i zavidim zbog tog Sljemena...išao bi stalno skijat, a ovdje se mogu jebat  :thumbdown:

zorro

Citat: Osy  u Prosinac 03, 2017, 20:35:52
Priznaj štas nosio u termosici...a i ovo što Mrki kaže, jebem vas mrljave, zato vam i zavidim zbog tog Sljemena...išao bi stalno skijat, a ovdje se mogu jebat  :thumbdown:
Nekad je bio Nevoljaš na Papuku..dolazile 100-tine Slavonaca sa svih strana, a i šire..sve dok se politika nije umješala  :'(  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: Osy  u Prosinac 03, 2017, 20:35:52
Priznaj štas nosio u termosici...a i ovo što Mrki kaže, jebem vas mrljave, zato vam i zavidim zbog tog Sljemena...išao bi stalno skijat, a ovdje se mogu jebat  :thumbdown:
U termosici...domaći mješani čaj i med od kestena. A to da se oš skijat..pa skijaj se brate mili...nisam ti ja krif kaj si škrt! Kolko te košta dolazak autom u ZG i jedno noćenje u Kraljici il nekom planinarcu...kikiriki.  :belj:

Osy

Citat: zorro  u Prosinac 03, 2017, 20:38:52
Nekad je bio Nevoljaš na Papuku..dolazile 100-tine Slavonaca sa svih strana, a i šire..sve dok se politika nije umješala  :'(  :thumbdown:
Da, nažalost. Jednom smo bili, ako se dobro sjećam bila je i neka žičara :misli:

Osy

Citat: Danijel 23  u Prosinac 03, 2017, 20:41:00
U termosici...domaći mješani čaj i med od kestena. A to da se oš skijat..pa skijaj se brate mili...nisam ti ja krif kaj si škrt! Kolko te košta dolazak autom u ZG i jedno noćenje u Kraljici il nekom paninarcu...kikiriki.  :belj:
I 8 i 16.12.sam u Zagrebu, al neću imat vremena za prdnut, jbga...

Danijel 23

Citat: Osy  u Prosinac 03, 2017, 20:44:21
I 8 i 16.12.sam u Zagrebu, al neću imat vremena za prdnut, jbga...
Samo se ti javi, bumo ti mi Purgeri platiti kavu i bumo ponjeli dasku, nož, kruh i luk kozjak...naj se zmotavat!  :smijeh:

Patak

Citat: Mrki  u Prosinac 03, 2017, 19:26:19
Blago vama vi imate brda pa se možete sanjati.. :)

Koji k ti kukaš imaš 50km od Osijeka Krndiju/Papuk :smijeh:

zorro

Citat: Osy  u Prosinac 03, 2017, 20:42:40
Da, nažalost. Jednom smo bili, ako se dobro sjećam bila je i neka žičara :misli:
Je..pokretao je motor od Folcike  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak