PP MEDVEDnica

Autor Danijel 23, Studeni 11, 2017, 20:10:32

« natrag - naprijed »

Danijel 23


keko

Citat: Osy  u Prosinac 03, 2017, 20:35:52
Priznaj štas nosio u termosici...a i ovo što Mrki kaže, jebem vas mrljave, zato vam i zavidim zbog tog Sljemena...išao bi stalno skijat, a ovdje se mogu jebat  :thumbdown:
..pa ima valjda neki krtičnjak tamo  :P ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Patak

Citat: Osy  u Prosinac 03, 2017, 20:35:52
Priznaj štas nosio u termosici...a i ovo što Mrki kaže, jebem vas mrljave, zato vam i zavidim zbog tog Sljemena...išao bi stalno skijat, a ovdje se mogu jebat  :thumbdown:

Koji k svi slinite za tim prenapučenim brdašce. Imaš na Krndiji skijašku stazu od 300m :ooda: da ne spominjem Omanovac ili Petrov Vrh na Papuku. Malo bolje upoznaj svoj kraj :P

zorro

Citat: Patak  u Prosinac 03, 2017, 21:18:18
Koji k svi slinite za tim prenapučenim brdašce. Imaš na Krndiji skijašku stazu od 300m :ooda: da ne spominjem Omanovac ili Petrov Vrh na Papuku. Malo bolje upoznaj svoj kraj :P
Na Krndiji nema Žičare hebi ga  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: Patak  u Prosinac 03, 2017, 21:18:18
Koji k svi slinite za tim prenapučenim brdašce. Imaš na Krndiji skijašku stazu od 300m :ooda: da ne spominjem Omanovac ili Petrov Vrh na Papuku. Malo bolje upoznaj svoj kraj :P
S čime da upoznam, gojzericama :-\ :smijeh:

Patak

Citat: zorro  u Prosinac 03, 2017, 21:20:04
Na Krndiji nema Žičare hebi ga  :huh:

Si siguran?!

Citat: Osy  u Prosinac 03, 2017, 21:20:56
S čime da upoznam, gojzericama :-\ :smijeh:

Da vas pametne prosvijetlom :P Skijalište Cerovi u Zoljanu

https://www.youtube.com/watch?v=dlrrz-PCoa0

Suki

:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Ne offajte mi temu BandichBerg...hodite se svetlit u svoju Slavonsku temu!  :belj:
Daj rutu kak da dojdemo, al sa aftom! Jel ima kakvih planinaraca na stazi za pojest i popit?

agolac

Citat: Patak  u Prosinac 03, 2017, 21:25:34
Si siguran?!

Da vas pametne prosvijetlom :P Skijalište Cerovi u Zoljanu

https://www.youtube.com/watch?v=dlrrz-PCoa0

:smijeh: Dobro si im reka :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 03, 2017, 21:35:08
Ne offajte mi temu BandichBerg...hodite se svetlit u svoju Slavonsku temu!  :belj:
Daj rutu kak da dojdemo, al sa aftom! Jel ima kakvih planinaraca na stazi za pojest i popit?

Ne budi lijen, sve je gosp. Prof. lijepo rekao u videu! Vikendom bude nešt pečeno kuhano ;)

Danijel 23

Ovo je profa objasnio, a Krndija i Petrov vrh?  To me zanima. Na Omanovcu znam i bio sam ima ogroman planinarac za noćenje!  :thumbup:

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 03, 2017, 22:04:56
Ovo je profa objasnio, a Krndija i Petrov vrh?  To me zanima. Na Omanovcu znam i bio sam ima ogroman planinarac za noćenje!  :thumbup:

OK, vjerovatno ne znaš - selo "Zoljan" je u podnožju Krndije i tamo se nalazi skijaška staza 200m od crkve Sv. Katarine. Nadalje ima dva Petrova vrha jedan je na Krndiji a drugi na Papuku (iznad Daruvara). Petrov vrh iznad Daruvara ima lijepu skijašku stazu uzoru na Omanovac ;)

Danijel 23

Citat: Patak  u Prosinac 03, 2017, 22:14:23
OK, vjerovatno ne znaš - selo "Zoljan" je u podnožju Krndije i tamo se nalazi skijaška staza 200m od crkve Sv. Katarine. Nadalje ima dva Petrova vrha jedan je na Krndiji a drugi na Papuku (iznad Daruvara). Petrov vrh iznad Daruvara ima lijepu skijašku stazu uzoru na Omanovac ;)
Ali kolko vidim najozbiljnije je Omanovac. Bez uvrede sve ostalo sto si spomeno  je za ljubitelje snijega u okolici od 15 km....bome mi se nesiplati dolazit iz Zg .

agolac

Citat: Danijel 23  u Prosinac 03, 2017, 22:18:29
Ali kolko vidim najozbiljnije je Omanovac. Bez uvrede sve ostalo sto si spomeno  je za ljubitelje snijega u okolici od 15 km....bome mi se nesiplati dolazit iz Zg .

Tebi ne, ali Osyu da
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23