PP MEDVEDnica

Autor Danijel 23, Studeni 11, 2017, 20:10:32

« natrag - naprijed »

gianni

Medunarodni karakter hard off road :ebudale:

Patak

Bravo za vožnju, druženje :bravo:!

Isprobao sam to govno na 4 točka i više nikad, ni da mi daju za đabe :thumbdown:

Osy

Citat: zorro  u Prosinac 26, 2017, 16:02:21
..Đanija..Vinkec  :bravo:  :thumbup:  :vino:  :beer:
..i mi smo danas (Markan i ja) .. al neću gadit ovu temu..idu fotke u Slavoniju  :)
Koji si ti lik :bzvz: Sad hvališ Đanija za quadove, a nama vazda sereš po glavi...što je najbolje nisi
ni probo...vidiš kako Patak lijepo napiše više nikad i točka, sigurno ima i razloga... ;)

zorro

Citat: Osy  u Prosinac 26, 2017, 20:03:35
Koji si ti lik :bzvz: Sad hvališ Đanija za quadove, a nama vazda sereš po glavi...što je najbolje nisi
ni probo...vidiš kako Patak lijepo napiše više nikad i točka, sigurno ima i razloga... ;)
Ma de aj molim te lupas ko i inace..po nasipu Drave vozit quadove i usporedit s ovim po sumi..to mos samo ti
Btw..vozio sam quada jednom i necu rec nikad vise..ali ne..fala lipa..nema to veze s off- om s motorima

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dadi

Citat: gianni  u Prosinac 26, 2017, 18:19:05
Medunarodni karakter hard off road :ebudale:
Brat blizanac garant
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

gianni

 Pogled na Medvednicu i Ivanscicu sa Zumberka :)

tibertov

Vidi divlji zec u snjegu  :barbecue:

zorro

Citat: tibertov  u Prosinac 29, 2017, 11:54:58
Vidi divlji zec u snjegu  :barbecue:
vid stvarno ..al kak je spustio uši..pari mi se da je poludivlji ..il se zečica parila sa štakorom  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

Sljeme je zakon :snow:
Gusjenica party :)

Mrki

Ovako bi i ja išao po snijegu u brdima.. :)

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy

Danas bio na sajmu na Pampasu i gledam "naše" quadove, pokriveni ispod šupe...i odmah mi padne na pamet kakav bi bio đir po snijegu... ;)

Patak


keko

Citat: Osy  u Ožujak 04, 2018, 17:40:22
Danas bio na sajmu na Pampasu i gledam "naše" quadove, pokriveni ispod šupe...i odmah mi padne na pamet kakav bi bio đir po snijegu... ;)
Joj nekad davno sam se kupao na Pampasu  :ooda: jel to još funkcionira ljeti ili je to sada švedski stol za komarce  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: keko  u Ožujak 04, 2018, 18:46:20
Joj nekad davno sam se kupao na Pampasu  :ooda: jel to još funkcionira ljeti ili je to sada švedski stol za komarce  :huh:
:-\ Bude kupanjac, bude...šta si radio u Osijeku, imao neku snašu