PP MEDVEDnica

Autor Danijel 23, Studeni 11, 2017, 20:10:32

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: zorro  u Veljača 02, 2019, 23:10:24
Štas zapeo za te Mitas gume, a ja ima npr. zadnju Dunlopicu..a sljedeća će u svakom slučaju biti opet Dunlop ili Mitas..a ne to tvoje sranje od gume..Luka se popne uz vlaku sa kravom od 240 kg. i poluenduro gumama..a ti se mučiš u mjestu 15 min. nemoš krenut
Jebale te te tvoje Pireli/Barun  :buahaha:

15min, o čemu ti :-\? Za razliku od tebe isprobao sam desetak enduro/cross guma te za mene/moje terene je najbolja MT21 može i D606 ali košta :butt:

Ako ne vjeruješ, a ne vjeruješ :P prosurfaj MT21 je najbolja dual spor guma na svijetu....

zorro

Citat: Patak  u Veljača 02, 2019, 23:27:46
Za razliku od tebe isprobao sam desetak enduro/cross guma
..ma na čemu si ti isprobao 10-ak enduro/cross guma  :buahaha:   :buahaha:  :smijeh:
..aj ne sraj molim te  :bzvz:  :butt:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 02, 2019, 23:35:12
..ma na čemu si ti isprobao 10-ak enduro/cross guma  :buahaha:   :buahaha:  :smijeh:
..aj ne sraj molim te  :bzvz:  :butt:

Samo na DR-z 6 komada a ti :P?

zorro

Citat: Patak  u Veljača 02, 2019, 23:39:29
Samo na DR-z 6 komada a ti :P?
Toliko sam na Tomos junioru promjenio taman kad si se ti rodio  :buahaha:
Prosurfaj ti malo što u zadnje vrijeme najviše uzimaju enduraši ..a i Vinko ti je nedavno rekao
Kakav kurac-palac dual sport sa DRZ-om ili DR-om  :bzvz: ili ić 800  km asfaltom   :-\

Prvenstveno stavljam gumu da grebe u šumi/blatu..uz vlake ( a ne ko ti da moram grebat nogama  :smijeh: ) a kakva će bit na asfaltu..boli me kiki   :bzvz: ..ak ima više od 100-200 km asfalta do nekakvog cilja..onda stavljam motor u kombi  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 02, 2019, 23:49:24
Toliko sam na Tomos junioru promjenio taman kad si se ti rodio  :buahaha:
Prosurfaj ti malo što u zadnje vrijeme najviše uzimaju enduraši ..a i Vinko ti je nedavno rekao
Kakav kurac-palac dual sport sa DRZ-om ili DR-om  :bzvz: ili ić 800  km asfaltom   :-\

Prvenstveno stavljam gumu da grebe u šumi/blatu..uz vlake ( a ne ko ti da moram grebat nogama  :smijeh: ) a kakva će bit na asfaltu..boli me kiki   :bzvz: ..ak ima više od 100-200 km asfalta do nekakvog cilja..onda stavljam motor u kombi  :P

Vozio sam nekog tomosa, automatik, ctx 90... Prodavaj foru nekome drugome :-\. Led te hebo, stvarno si se pogubio druže :thumbdown:....postao tvrdoglav s godinama il se inatiš...Legendo :smijeh: Što znači dual sport, prosrufarj si, nemam vremena objašnjavati.... Ak te veseli staviti cross gume na D/S nemam ništ protiv... Za selo/brdo budu OK..!

:blato:


zorro

Citat: Patak  u Veljača 03, 2019, 00:14:14
Vozio sam nekog tomosa, automatik, ctx 90... Prodavaj foru nekome drugome :-\. Led te hebo, stvarno si se pogubio druže :thumbdown:....postao tvrdoglav s godinama il se inatiš. Što znači dual sport, prosrufarj si, nemam vremena objašnjavati.... Ak te veseli staviti cross gume na D/S nemam ništ protiv... Za selo/brdo budu OK..!

:blato:
..a u PM  :buahaha:
..o KTJ   :smijeh:
:bzvz:  :butt:
:blato:
:tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 03, 2019, 00:17:43
..a u PM  :buahaha:
..o KTJ   :smijeh:
:bzvz:  :butt:
:blato:
:tongue:

Zajebi priču na tipkovnici :P ... kad napokon stisneš motor nuz koljena te daš gas i popneš se na Točak, Lom, Petrov vrh (s druge strane), Kapavac, Jankovac, ski stazu Nevoljaš, Dobru Vodu, Mala Londžica, Sovsko jezero iz Sl. Broda, Borovik, itd. ... E onda možemo pričati o nekome enduru u nas (K.P.D) :ooda:....A tvojih 50tkm na KLV-u cesti/selu sam odavno odvozio :ooda: :belj:.

Ćoso

Što se svađate momci. Sjednite u Medulinu (to je samo 500-njak km) i fino se porazgovarajte


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Citat: Ćoso  u Veljača 03, 2019, 08:26:49
Što se svađate momci. Sjednite u Medulinu (to je samo 500-njak km) i fino se porazgovarajte


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
...ne ide ni jedan od njih...
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Suki  u Veljača 03, 2019, 08:28:41
...ne ide ni jedan od njih...
Neadvekatne gume?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

 :smijeh: Kolegstvo, klasika, loži, a Patak se pali i takoooooo... :bzvz: :ooda: :buahaha:

Ćoso

Zezam se momci


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Patak  u Veljača 03, 2019, 00:55:56
Zajebi priču na tipkovnici ... kad napokon stisneš motor nuz koljena te daš gas i popneš se na Točak, Lom, Petrov vrh (s druge strane), Kapavac, Jankovac, ski stazu Nevoljaš, Dobru Vodu, Mala Londžica, Sovsko jezero iz Sl. Broda, Borovik, itd. ... E onda možemo pričati o nekome enduru u nas (K.P.D) :ooda:....A tvojih 50tkm na KLV-u cesti/selu sam odavno odvozio :ooda: :belj:.
Dečec..puno još pure papat da mi dojdeš bar do koljena

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Ovo me podsjeća na vic, razgovor između muža i žene... "Moja je uvijek zadnja, Da draga". :smijeh:

Danijel 23

Molim poštovane kolege da ne offate temu! :smajser: Odi te lijepe u P.......apuk tamu pa se tam dokazujte, hvala.
Molim admina da skorigira/reducira temu: Medvednice, hvala.