PP MEDVEDnica

Autor Danijel 23, Studeni 11, 2017, 20:10:32

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 03, 2019, 18:23:38
Molim poštovane kolege da ne offate temu! :smajser: Odi te lijepe u P.......apuk tamu pa se tam dokazujte, hvala.
Molim admina da skorigira/reducira temu: Medvednice, hvala.
e nek si mu reko..svaka ti čast  :thumbup: ..baš će se stara đomba dokazivat gušteru  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Veljača 03, 2019, 18:26:28
e nek si mu reko..svaka ti čast  :thumbup: ..baš će se stara đomba dokazivat gušteru  :buahaha:
Još si tu  :misli: ajmo pedala u P....... temu!  :cupakosu:

zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 03, 2019, 18:29:48
Još si tu  :misli: ajmo pedala u P....... temu!  :cupakosu:
Slušaj ti..ovo je moja zemlja  :tongue: ..a ti pravi reda u svojoj Italiji  :smijeh:
A ti slobodno dođi u moju "Slavoniju lijepa li je "  :) ..pa piši šta te god volja  :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Veljača 03, 2019, 18:44:37
Slušaj ti..ovo je moja zemlja  :tongue: ..a ti pravi reda u svojoj Italiji  :smijeh:
A ti slobodno dođi u moju "Slavoniju lijepa li je "  :) ..pa piši šta te god volja  :blato:
:misli: tvoja zemlja,  :samaranje: ko je prvi došo u Zlatnu dolinu/Brestovac? Ajmo tišina.....offamo temu!  :smijeh:

zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 03, 2019, 18:48:30
:misli: tvoja zemlja,  :samaranje: ko je prvi došo u Zlatnu dolinu/Brestovac? Ajmo tišina.....offamo temu!  :smijeh:
Nije u Brestovac neg u Završje  :bzvz:  ..a kad su ti Polleto-ani došli..neam pojma  :misli: 50-60-ih ne znam  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Veljača 03, 2019, 18:48:30
:misli: tvoja zemlja,  :samaranje: ko je prvi došo u Zlatnu dolinu/Brestovac? Ajmo tišina.....offamo temu!  :smijeh:

Prvi su došli Vučedolci s Dunava, barem 4000 godine prije Rimljana.
A i ti Rimljani imaju veze s današnjim Talijanima otprilike koliko mi s Islanđanima.  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 03, 2019, 22:45:30
Prvi su došli Vučedolci s Dunava, barem 4000 godine prije Rimljana.
A i ti Rimljani imaju veze s današnjim Talijanima otprilike koliko mi s Islanđanima.  :buahaha:
Brao profsore  :thumbup:  ..šta će on staroj đombi povjesničaru govorit el Cezar bio homić il nije  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni


Špoki

Jel to kod Maha :misli: Ako je, odlično je,isplati se otići,probati,uživati :vino: I pogled je lijep i zrak finiji, nije daleko od Zg a kao drugi svijet,odlično rade domaće  proizvode :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Danijel 23

:)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Josip-Sepp

a ja sam išao od mikulića do kamenih svata pa na susedgrad............... i od snijega niš ali blataaaaa
da Bog sačuva












gianni

ZEN klupica na granici županija

gianni

Poznate njuske na pola puta :)

Danijel 23


Dadi

Evo i ja se domogao snjega   :vino:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari