PP MEDVEDnica

Autor Danijel 23, Studeni 11, 2017, 20:10:32

« natrag - naprijed »

fatboy


gianni


Danijel 23

Super,  topovi su npravili svoje,  a kaj je na Hunjki?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


gianni


Danijel 23

Citat: gianni  u Veljača 14, 2019, 15:25:12
Moze i na Cmrok ;D
Ahhh perverzija.....Medvednica je zakon...pa makar bilo blato do koljena! :) I drugi put nemoj tak brzo pobjeć....moji su se pesi hteli upoznat sa tvojim!

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


gianni


Danijel 23

:)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Suki

Podržavam svaki odlazak u prirodu :-* :bravo: :gimme5:, makar to bio i odlazak na to vaše brdašće medveđe :) :belj:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Veljača 24, 2019, 11:26:15
Podržavam svaki odlazak u prirodu :-* :bravo: :gimme5:, makar to bio i odlazak na to vaše brdašće medveđe :) :belj:.

Ja podržavam piće i jelo. Priroda je za one depresivne da se liječe  :smijeh:

Danijel 23

Citat: Ponti  u Veljača 24, 2019, 11:43:45
Ja podržavam piće i jelo. Priroda je za one depresivne da se liječe  :smijeh:
Da...imaš prav...opće je poznato za Dalmaciju i otoke da u  zimskom periodu imate drav duhi i tko je depresivan tj. tko guta i bode se depresivima! Kod nas je zakon: planina i dobar direktor i to pol-pol!  :belj:

Osy

Citat: Danijel 23  u Veljača 24, 2019, 13:30:24
Da...imaš prav...opće je poznato za Dalmaciju i otoke da u  zimskom periodu imate drav duhi i tko je depresivan tj. tko guta i bode se depresivima! Kod nas je zakon: planina i dobar direktor i to pol-pol!  :belj:
Sad si me razočarao, al ono...djeliš savjete o Talijanskim vinima i onda piješ direktora, koje je koliko ja znam smeće od vina...jednom sam probao, kiselo za popizdit, kažu Zagorci da je to neki poluproizvod.

Vinko

De Bona si još tam....

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

gianni

Talijancek tuces stalno po istom, šaraj malo brate ;)

Ponti

Citat: Danijel 23  u Veljača 24, 2019, 13:30:24
Da...imaš prav...opće je poznato za Dalmaciju i otoke da u  zimskom periodu imate drav duhi i tko je depresivan tj. tko guta i bode se depresivima! Kod nas je zakon: planina i dobar direktor i to pol-pol!  :belj:

Ovdje na otoku nitko nije depresivan, barem ja nisam nikada nikog vidio.
Doduše, pola ih je na travi, a druga polovica na antidepresivima..... i svi sretni, pjeva se i banči non stop  :)