PP MEDVEDnica

Autor Danijel 23, Studeni 11, 2017, 20:10:32

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: gianni  u Veljača 24, 2019, 14:10:20
Talijancek tuces stalno po istom, šaraj malo brate ;)
:thumbup: slažem se. Ali nije do mene...rutu odabiruju moji stečajni upravitelji!  ;)
Planinarac mora sadržavat dobru tetu kuharicu koja radi fine palačinke, a ponekad i počasti.  :) U blizini mora biti velika livada za nogač i neka dječja naprava....kao npr: prastari tobogan napravljen od jezivih letvica. :huh:  I naravno da nije dalje od 10 Km cipelarenja. :)
Imaš kaj za preporučit slično? :zbunj:

gianni


gianni

Citat: Danijel 23  u Veljača 24, 2019, 19:01:40
:thumbup: slažem se. Ali nije do mene...rutu odabiruju moji stečajni upravitelji!  ;)
Planinarac mora sadržavat dobru tetu kuharicu koja radi fine palačinke, a ponekad i počasti.  :) U blizini mora biti velika livada za nogač i neka dječja naprava....kao npr: prastari tobogan napravljen od jezivih letvica. :huh:  I naravno da nije dalje od 10 Km cipelarenja. :)
Imaš kaj za preporučit slično? :zbunj:
Gorščica je i meni jedna od najdrazih lokacija , ali volim sarati ;)
Istrazi sam, ima svasta nesto na nasem najdrazem brdu  :-*

Osy

Citat: gianni  u Veljača 25, 2019, 11:25:31
Gorščica je i meni jedna od najdrazih lokacija , ali volim sarati ;)
Istrazi sam, ima svasta nesto na nasem najdrazem brdu  :-*
Ako ima zemunica sa skrivenim Pelinkovcem onda će moje Ime to nanjušiti ;) :smijeh:

gianni


fatboy


Osy

Meni je ipak ovaj naj, naj...gorak je i baš mi se sviđa, a i prodajem ga :thumbup:

gianni

Ma dobar je svaki :ooda:
Ali Antique je poseban

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Nema Pelina do Zvečevačkog  :) ..svaki pijanac koji iole drži do sebe će vam to reći  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

Citat: gianni  u Veljača 25, 2019, 12:27:13
Ma dobar je svaki :ooda:
Ali Antique je poseban
Amaro od ovih Velebitskih fratra je jako jako jako dobar ;)

Ponti

Sve je to kemija, dječaci moji. Pitajte poznavaoce šta je pravi alkohol, npr. Martina i Dadija  :)

gianni

Naravno da je kemija, jer kemija je zakon :smijeh:
Napravio sam domacu travu sa medom, na bazi loze :ooda: to je bas dobro. ...ideju sam dobio na susretu V Strom Brela :)

Ponti

Citat: gianni  u Veljača 25, 2019, 17:59:30
Naravno da je kemija, jer kemija je zakon :smijeh:
Napravio sam domacu travu sa medom, na bazi loze :ooda: to je bas dobro. ...ideju sam dobio na susretu V Strom Brela :)

Trava mora biti na bazi marihuane, kakve loze ... a i ti obmanjuješ ovaj napaćeni puk  :buahaha:

Dadi

Citat: Ponti  u Veljača 25, 2019, 16:40:14
Sve je to kemija, dječaci moji. Pitajte poznavaoce šta je pravi alkohol, npr. Martina i Dadija  :)
Mirodije, trave i razno lišće je za dodatak jelu i tu neka ostane
Od obojenih mi odgovara šljivovica iz dudovog bureta!
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari