Ostalo => Ostali adventure touring motockli => Suzuki => Autor teme: Grba u Veljača 20, 2024, 15:48:20

Naziv: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Veljača 20, 2024, 15:48:20
Svugdje neke priče 800 RE ili 800 SE ali ja to službeno ne vidjeh nigdje. Ima 800 DE i 800
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Veljača 20, 2024, 16:03:06
Danas regan i prvih 100 je palo. Kako je zima i u razradi je imam preliminarne dojmove. Motor je famoznog rada, uglađen,djeluje besprijekorno. Naspram Gs 750 ko violina vs tuberkulozna kineska kurva. QS je ugodno iznenađenje,prvi put ga koristim. U nižu kuplung,još mozak koči ali u višu milina bez trunke trzaja,ko najbolji automatik. No za mene je manje više pa bi i bez njega bil sretan.Položaj sjedenja odličan,volan širok,djeluje moćno. Info tabla 4 od 5,sve jasno i pregledno,turceler je mogal bit veći. Ubrzanje ko kaj je Payser reko- ko da je litra na struju a ne 800. Kočnice četveroklipne,jače nego na 800 DE,za mene neka druga dimenzija.Zamjerke:
ne znam...navodno svjetla nisu najbolja. Ima samo jedan USB port. Vizir je mogal bit ljepši ali zaštita bolja nego na 650. Sezona se bliži, bit će dobar.
Zapaprite me za više savjeta,uskoro
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Veljača 20, 2024, 16:05:54
Nabacil koš na koji se veže CBar i šuspleh plastikaner. Koferčad,štit ručki,cobra,malo personalizirane nalje...
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Veljača 20, 2024, 16:10:13
,
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Mrki u Veljača 20, 2024, 17:50:22
:bravo:

Tko bi rekao da će Strom i uglađeno biti u istoj rečenici

Nego.. jer te neće sekirati što je naljepnica na rezervoaru ukoso zaljepljena

Poslano sa mog SM-S911B koristeći Tapatalk

Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Veljača 20, 2024, 17:59:57
Cijeli svijet je ukoso,prilagodi se ili izumri  🖖
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Golileo u Veljača 20, 2024, 22:07:02
Moram priznati da u živo uopće nije toliko gadan kao na slikama !
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: jalni u Veljača 20, 2024, 22:37:34
Danas je neko protutnjal kroz Ivanec s 800, Grba!?
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Veljača 20, 2024, 22:56:43
Jok, Karlovac i nazad. I nema zelenog u Hrvatskoj osim mog...bar se tak po selu priča
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Špoki u Veljača 21, 2024, 07:12:32
Ajde neka si ga ozakonio :bravo: Nije da mi se ne sviđa, al nisam još nijednog vidio na cesti. Suzdržan sam po pitanju izgleda.  Sretni vam putevi, uživaj :thumbup:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: zorro u Veljača 21, 2024, 08:35:58
Super  :thumbup:  za nas 50 + ideala  :)   lijepo je to suzuki pogodio ..konačno nešto između somare i kenje  :-* 
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: zubakis u Veljača 21, 2024, 08:43:39
Bakica na prvoj slici je rekla sve.... :buahaha:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Ćoso u Veljača 22, 2024, 06:26:51
Izguštaj ga direktore


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Freshman u Veljača 26, 2024, 22:07:52
Sretno ti bilo moto putniče s ovim zmajem. Sad kad se sjetim da su za prvu generaciju stromova govorili da je ružan...No, ljepota je ionako u oku promatrača, tako da samo guštaj.
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Bagy u Veljača 27, 2024, 07:33:50
Jedan domaći test Stroma 800 DE. Uglavnom, čovjek je oduševljen s ležanjem i snagom motora iako je to model s prednjim 21" kotačem. Znači da ovaj s 19" ide još bolje!  :thumbup:

https://www.youtube.com/watch?v=WUshOKoQ954
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Veljača 27, 2024, 10:09:53
Postoji tema 800DE
Ovo je tema 800
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: zorro u Veljača 27, 2024, 10:15:56
Citat: Bagy  u Veljača 27, 2024, 07:33:50Jedan domaći test Stroma 800 DE. Uglavnom, čovjek je oduševljen s ležanjem i snagom motora iako je to model s prednjim 21" kotačem. Znači da ovaj s 19" ide još bolje!  :thumbup:



Otkud ti taj zaključak da s 19 ide bolje neg s 21  :misli:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Veljača 27, 2024, 12:04:14
Sve preko 17 je premija  :gimme5:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Bagy u Veljača 27, 2024, 12:46:19
Citat: Grba  u Veljača 27, 2024, 10:09:53Postoji tema 800DE
Ovo je tema 800

Molio bih admina da prebaci link na test u PRAVU temu, a zaključak može ostati... :bzvz:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Bagy u Veljača 27, 2024, 12:50:48
Citat: zorro  u Veljača 27, 2024, 10:15:56Otkud ti taj zaključak da s 19 ide bolje neg s 21  :misli:

Manji žiroskopski efekt, kaj ne?! 21" i još žbice - teži kotač u odnosu na 19" alu kotač. Zbog toga Tenera u odnosu na Somaru širi putanju u zavoju... vjerojatno i kut vilice igra ulogu, ali težina je definitivno presudna.
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: zorro u Veljača 27, 2024, 14:22:03
Citat: Bagy  u Veljača 27, 2024, 12:50:48Manji žiroskopski efekt, kaj ne?! 21" i još žbice - teži kotač u odnosu na 19" alu kotač. Zbog toga Tenera u odnosu na Somaru širi putanju u zavoju... vjerojatno i kut vilice igra ulogu, ali težina je definitivno presudna.
Ma ništa od tog navedenog ne igra ulogu..bar meni..kakvi žiroskopi. žbice..alu qrci palci..
Vozio sam i 17, 19 i 21.
19 mi je najlakše vozit ..21 imam najveću sigurnost, a 17 ne znam vozit 😁
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Travanj 15, 2024, 13:08:11
Suzuki više ne stavlja Motul...ako oćeš garanciju ide ovo,full sintetika
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Travanj 15, 2024, 13:56:04
Servis svakih 12 tisuća... :sunce:
Aleluja  O:-)
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: zvenjak u Travanj 15, 2024, 23:17:23
podnosim prijavak, više nisam zuzuki voajer.
od subote vlasnik vstrom 800, komercijalni naziv dl800.
prevezao 600 km. ugodno iznenađen cjelokupnim motorom.
vožnja do 800 km je do 4500 okretaja.
pitanja, pozdravi i želje, pozorno slušam  :ooda:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: zvenjak u Travanj 15, 2024, 23:21:39
danas servis na 1000 km. vozimo dalje pa ćemo vidjeti.
ispalio sam subotu i nedjelju, 800 km s max 4500 okretaja.
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Travanj 22, 2024, 12:59:31
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-v-strom-800-re-800-cm3-oglas-43433158

Prodaje Aco Stanković,nije mu Lego veli
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Bagy u Travanj 22, 2024, 13:33:44
389 km i nije mu leg'o?!?  :bzvz:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: zubakis u Travanj 22, 2024, 15:53:10
Meni je do sada svaki lego. Neki su legli malo brze a neki onako na misto.  :smijeh:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Borko u Travanj 24, 2024, 09:58:17
Odjebite od Ace, dobar je Aca!☝️
Al isto mi ne ide u glavu da ideš kupovat novi motor koji nisi bar malo provoza prije, nego keširaš, napraviš 16 kilometara i zaključiš da ne valja.  :misli:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: zvenjak u Lipanj 17, 2024, 09:09:57
vstrom 800, bliži se 11K km i servis na 12K.
na 1000 km bio u antaresu, gdje je motor i kupljen.
ako ne moram radije ne bi ponovo u antares.
preporuka za servis, ne volim šetati od do servisera.
ivan
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Bagy u Lipanj 17, 2024, 09:17:22
Citat: zvenjak  u Lipanj 17, 2024, 09:09:57vstrom 800, bliži se 11K km i servis na 12K.
na 1000 km bio u antaresu, gdje je motor i kupljen.
ako ne moram radije ne bi ponovo u antares.
preporuka za servis, ne volim šetati od do servisera.
ivan


Što, skupi su?
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: keko u Lipanj 17, 2024, 11:12:43
Citat: zvenjak  u Lipanj 17, 2024, 09:09:57vstrom 800, bliži se 11K km i servis na 12K.
na 1000 km bio u antaresu, gdje je motor i kupljen.
ako ne moram radije ne bi ponovo u antares.
preporuka za servis, ne volim šetati od do servisera.
ivan

..preostaje ti Novema
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: keko u Lipanj 17, 2024, 11:13:12
Citat: Bagy  u Lipanj 17, 2024, 09:17:22Što, skupi su?
..nemaju više majstore
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Bagy u Lipanj 17, 2024, 11:15:33
Citat: keko  u Lipanj 17, 2024, 11:13:12..nemaju više majstore

"ako ne moram radije ne bi ponovo u antares."

Po ovome sam skužio da je nešto drugo u pitanju...
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: zvenjak u Lipanj 18, 2024, 19:12:59
Citat: keko  u Lipanj 17, 2024, 11:13:12..nemaju više majstore
imali su ok mehaničara, otišao u yamahu  :ooda:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Bagy u Ožujak 21, 2025, 19:57:22
Danas bio na probnoj vožnji Suzuki ergele i između ostalog probao i V Strom 800. Najbolji dio je svakako agregat. Prilično jak za "samo¨ 83 KS, a troši ko upaljač! Jedino te vibracije koje se javljaju baš u onom području gdje se najviše koristi (oko 5,000 o/min). Quickshifter od treće do šeste radi dobro. Samo dobro, jer sam prethodno provozao i GX-a.  Vjetrobran vapi za poboljšanjem (pretpostavljam da je Hobbitima ok). Ovjes je jako čudan? Taman pomislim kako je mališa fino okretan, dok se nisam približio tegljaču - auu brate, kako ga vobla!!  :thumbdown:

Daklem, ukratko:

Plusevi: agregat (živahan i štedljiv)
Minusi:  zaštita od vjetra, voblanje, vibracije motora oko 5,000 o/min

Zanimljiviji mi je V Strom 800 DE, s obzirom na viši položaj za upravljačem i bolji ovjes...
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Grba u Ožujak 21, 2025, 21:39:04
Ja ne znam jel sam ja lud  :misli:
Eto me na 25 tisuća s istim motorom i neznam za vibracije ni voblanja.
Samo dobre vibracije i hoblanje
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Bagy u Ožujak 22, 2025, 08:17:35
Citat: Grba  u Ožujak 21, 2025, 21:39:04Ja ne znam jel sam ja lud  :misli:
Eto me na 25 tisuća s istim motorom i neznam za vibracije ni voblanja.
Samo dobre vibracije i hoblanje

Ma to su sitne vibracije na koje se vlasnik jednostavno privikne, ali postoje. A, to s voblanjem - primijetio sam baš vozeći iza tegljača. Moja Tenera je 50 kg teža pa to ne osjeti. Mada, klasično voblanje nisam nikad imal na kenji i somari...  :misli:
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Golileo u Ožujak 22, 2025, 10:48:39
Mene je 800 DE jako ugodno iznenadio!
Jako vozan i upravljiv
Kroz gužvu i preko rinzola ide kao bicikl.
Provlacis se gdje hoćeš....
Na laganom offu lakši i upravljiviji od africe. Da se malo čovjek opusti vjerujem da bi sa njime radio stvari kao s KLRom.
Jedan dio te prednosti je sigurno i do tvornički jako mekano podesenog ovjesa. Za off je super
Ali u gradu čim pipnes kocnicu jako ponire. Čak previše. Malo smeta....
Zaštita od vjetra meni dobra- ja sam hobit
Snage po meni uvrh glave. Max do 190 realno ne treba više.
Snaga motora i fluidnost su odlične.  Čini ti se da je jači od 1050. Ili barem jednako jak. Zvuči čudno ali takav je osjećaj....
Zaista kao da ima 15 konja više nego što je deklarirano.
Možda je do prijenosa jer voli se više vrtiti...
Sve u svemu izuzetno me ugodno iznenadio.
Da dijele 800 i 1050 uzeo bi 800.
Po meni ima dva mala i jedan malo veći minus.
Mali su zvuk motora i iz auspuh gdje je nekako tih i anemičan i razvijanje snage na niskim okretajima recimo do 2500 - 3000 pogotovo u prvoj. Ali vjerujem da bi se to sa malo više predgasa riješili
No onaj malo veći minus su vibracije.
Znači ja ih nisam osjećao na volanu nego samo na nogama i moram priznati da fakat smetaju. I to od kakvih 5000 pa na više....
Možda je do cresbarova ali možda i nije....
Motor je nov pa sigurno nije do njega
Kako to riješiti ne znam
Ali da toga nema Motor je čista 5
Po meni
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20250322/8454a4e9431a98462bfef3c4250e314c.jpg)
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Golileo u Ožujak 22, 2025, 12:36:30
Ove probne vožnje od suzukija su nešto što bi svi proizvođači trebali nuditi.
Odriješiti kešu za 10-15 t eura i onda shvatiti da to nije to je zaista riskantan posao.
Iako sam se sprdao sa acom iz perspektive kupovine bez nogucnosti probe i vibracija koje su iritantne stvarno ga razumijem da se razocaras i zasto mu nije lego.....
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Golileo u Ožujak 22, 2025, 12:56:35
kužim sada ovaj dio da 800 DE nije u istoj klasi s 650 niti 1050 suzukijem a opet niti sa africom 1000.
Možda bi mu ktm 890 bio bliži konkurent
Ne znam....
Krhko je znanje
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Bagy u Ožujak 22, 2025, 13:08:25
Citat: Golileo  u Ožujak 22, 2025, 12:56:35kužim sada ovaj dio da 800 DE nije u istoj klasi s 650 niti 1050 suzukijem a opet niti sa africom 1000.
Možda bi mu ktm 890 bio bliži konkurent
Ne znam....
Krhko je znanje

Prije KTM 790...
Naziv: Odg: Suzuki V Strom 800
Autor: Golileo u Ožujak 22, 2025, 13:47:07
Da
Možda 890 prema africi
A 790 prema 800 DE