Citat: aj.must u Ožujak 20, 2026, 10:45:21Gledao sam i tu opciju ali me strah da cu zaboraviti ugasiti ili da ce mi netko namjerno upalit dok me nema, pa veci problem ostati bez akumulatora nego da mi puni samo dok motor radi... to mi svakako treba na duze putovanje da puniNema šanse da se to dogodi. Ako ti je mob cca 5000mAH, a akumulator cca 10Ah (a toliko je za Stroma 650) treba bi zaboravit na mob skoro cca 24 sata. Odnosno moga bi napunit mob 5-6 puta od 0% do 100%
Citat: zorro u Ožujak 19, 2026, 20:10:11Ja ti nebih preporučio USB punjač preko tog konektora.
U tom slučaju mobitel/navigacija ti se puni samo kad motor radi,,svako stajanje i gašenje motora prekida i punjenje.
Na alliexpresu imaš nosače za mobitel sa ugrađenim USB-om..i na boku nosača mali prekidač ON/OFF,
Znači po meni je bolje da ti napajanje za punjač ide sa žive struje (npr. akumulatora) i ako nemaš nosač sa prekidačem..uvijek se može staviti mali prekidač negdje na volan ili gdje god želiš .
Sad sam vidio da si na temuu nabavio usb punjač..imaš tamo i tih punjača koji također ima mali prekidač pored otvora za USB i možeš ga paliti/gasiti
Page created in 0.027 seconds with 16 queries.