ON/OFF motocikli srednje klase (250-650), samo homologirani

Autor Danijel 23, Rujan 14, 2017, 09:03:44

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Suki  u Rujan 20, 2017, 14:30:23
...i kad će ga se moći uživo vidjeti u slavonskim šumama?!
Kad buš organizirao giro di Borovje!


Danijel 23


Danijel 23

A ovi koferi Xplorer sa Stroma idu na Drlo....čak ima i za naručit orginal nosače










Danijel 23


agolac

Ček, jel ti to za šumu ili put oko svijeta? Prodaješ DL650?

fatboy


Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 21, 2017, 09:27:46
Ček, jel ti to za šumu ili put oko svijeta? Prodaješ DL650?
Piše da je DRZ za dual sport. Tako da bumo ga do prolječa testirali pa će pasti neka odluka/zaključak što ide na prodaju  GS, DL il DRZ...
Bitno je da se vozi! .
:moto2:

agolac

Kolika je trajnost tih DRZ agregata, koliko km idu?

Vinko

Citat: agolac  u Rujan 21, 2017, 10:22:02
Kolika je trajnost tih DRZ agregata, koliko km idu?
Jako dugo, DRZ je poznat kao jedan od najizdržljivijih motora u toj "klasi".....preko 50 000 bez problema....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

agolac

Citat: Vinko  u Rujan 21, 2017, 10:44:07
Jako dugo, DRZ je poznat kao jedan od najizdržljivijih motora u toj "klasi".....preko 50 000 bez problema....

Tako malo? Neki to odgule u dve godine..

Patak

Citat: agolac  u Rujan 21, 2017, 10:50:28
Tako malo? Neki to odgule u dve godine..

Ti to ozbiljno :smijeh:? To je putni enduro motor i nikako se ne može mjeriti s cestovnim motorima.


Mrki


agolac

Citat: Patak  u Rujan 21, 2017, 10:52:37
Ti to ozbiljno :smijeh:? To je putni enduro motor i nikako se ne može mjeriti s cestovnim motorima.

To i kažem. To nije za put oko svijeta već za šumarenje. Inače ga se brzo skuri? Dakle uz njega bar još jedan DL za cestovne avanture.

Patak

Citat: agolac  u Rujan 21, 2017, 10:57:54
Dakle uz njega bar još jedan DL za cestovne avanture.

Nije ti loša ova formula :)!

Usporedbi s motorima iz svoje klase Ktm, Huski, Yamaha itd. za razliku od DRZ-a oni su bili na 2-3 transplantacije dijelova :ooda: Kolega je s njime napravio 70.000km i radio generalku, veli mu majstor da su svi dijelovi (ležajevi,klipovi) bili unutara specifikacije.

Što se tiče rečenice da nije motor za put oko svijeta...Ne stoji, znam 2-3 ljudi koji sad trenutno putuju DRZ-om po svijetu. Za takav put, nije bitna kubikaža nego volja, karakter itd.