Kula i vidikovac na vrhu Učke (Vojak)

Autor agolac, Kolovoz 07, 2017, 17:45:44

« natrag - naprijed »

agolac

03/06/2010

Tko nije bio, svakako neka se provoza do gore i uživa u 360 stupnjeva pogledu na Rijeku i na Istru. Kažu da se za vedrih dana vidi i Italija  :icon_mrhappy:
Cesta do vrha je asfaltirana.
























Pogled prema Rijeci




Pogled prema Istri






Rampa za paraglidere










tibertov


agolac


Suki

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2017, 18:12:36
Al je znak zabrane s vozilima :-)
...bez beda motorom ideš gore do te bijele kugle :), pješke imaš 150m makadama do vidikovca :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Osy


Suki

:moto2:

098 9232180

Mrki

Čuo puno puta o odašiljaću Učka ali samo u poslovnom smisli..  :)

Stvarno super pogled..  :thumbup:

agolac

Citat: Mrki  u Kolovoz 07, 2017, 21:46:27
Čuo puno puta o odašiljaću Učka ali samo u poslovnom smisli..  :)

Stvarno super pogled..  :thumbup:

:) Drugi put kad budeš u prolazu baci oko u živo

Kinooko

Ja sam prošle godine ujesen gore bio autom. Stao u restoranu prije i pitao čovjeka može li se gore autom, kaže slobodno ne brinite bez obzira na znak. Otišao gore i bilo još nekoliko automobila.

agolac

Citat: Kinooko  u Kolovoz 07, 2017, 22:29:45
Ja sam prošle godine ujesen gore bio autom. Stao u restoranu prije i pitao čovjeka može li se gore autom, kaže slobodno ne brinite bez obzira na znak. Otišao gore i bilo još nekoliko automobila.

Pa to i ja kažem. Ovaj naš pravnik je sigurno otišao gore pješke  :buahaha:

Ponti

Citat: agolac  u Kolovoz 07, 2017, 22:45:04
Pa to i ja kažem. Ovaj naš pravnik je sigurno otišao gore pješke  :buahaha:

Štreber  :buahaha:

JZ

Citat: agolac  u Kolovoz 07, 2017, 22:45:04
Pa to i ja kažem. Ovaj naš pravnik je sigurno otišao gore pješke  :buahaha:

Zato prodaje one cizme...100% dobio zuljeve u njima dok je hodao do gore :buahaha: :buahaha:
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Kaj ti ja ličim na planinara  :smijeh: Pješke ne idem ni na wc  :buahaha:

zander

Hvala ti za ovaj mali prikaz tako velike lepote....nisam imao pojma da je tako dobro....bio na Sv.Juri slicno je  i repetitor isto....samo je Jure vislji...sigurno cu se popeti tamo kad budem u prolazu, mozda i ove sezone jer imam prijatelja i Klenovici  ....bas bi bilo lepo da se svrcnem u taj prelepi deo obale... ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

aladin

Citat: Suki  u Kolovoz 07, 2017, 18:29:02
...bez beda motorom ideš gore do te bijele kugle :), pješke imaš 150m makadama do vidikovca
Bijela kugla se zove Radom. Čik pogodi što je u njoj

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk