Bridgestone Trailwing TW101/TW152

Autor agolac, Kolovoz 10, 2017, 01:33:56

« natrag - naprijed »

agolac


Mrki

Nisam ni znao za ove gume..
Baš mi je dobra šara

agolac

Citat: Mrki  u Kolovoz 10, 2017, 13:05:52
Nisam ni znao za ove gume..
Baš mi je dobra šara

To su ti gume s kojima su dolazili novi stromovi. Ljudi ih baš nisu previše voljeli.

bajki

Po meni uvjerljivo najlošija guma koju sam vozio! :thumbdown: