Strom 650 vs. TDM 900

Autor Čox, Prosinac 18, 2017, 20:40:00

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Ponti  u Prosinac 20, 2017, 13:26:28

Je li čovjek iz Splita, Hari, 50-tak god, brada. Ima nekako ženskasti glas.
Ako je on, zapeo je bio za stroma 2011. iz DKS s 50-tak tkm. Ja sam mu pričao o Lavandiću koji mu je u istom gradu, ali nije na to trzao ništa, ne znam zašto. Opet on meni o tom iz DKS-a..... a onda sam tvog crvenog nahvalio i rekao mu da ima opreme kolika mu je cijena. E, tu je zagrizao.

Ćoso, koliko ga poznam cjenkati će se. Ti promisli koliko i što, složi u glavi neku "zadnju" cijenu, čisto da ne budeš ne pripremljen pa ti kasnije bude žao. Može i ova koja je na njuškalu biti zadnja, samo da te ne iznenadi.
Neki dan me tražio broj od Pipeta, našeg člana koji je u Međimurju blizu DKS-a, da ide pogledati taj 2011. za kojeg je zapeo, što je bilo dalje ne znam. Opet ja njemu o tvome :smijeh:

...ha jesi se raspisao :smijeh: :smijeh:...a Ćoso ladno:"Nije taj, ali hvala."  :buahaha: :buahaha:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Prosinac 20, 2017, 14:39:13
...ha jesi se raspisao :smijeh: :smijeh:...a Ćoso ladno:"Nije taj, ali hvala."  :buahaha: :buahaha:

Nisi ti vidio kako izgleda kada se ja raspišem .... Brumov jedan post sa 168 fotki i 9400 riječi je kišna glista za mene  :)
Možda si primjetio da nemam nešto pravopisnih grešaka, ajde potkrade se pokoja, ali to ti je iz iskustva pisanja. Kada izdam svoje napisane knjige, tek onda ćeš vidjeti što to znači raspisati se :smijeh:

Lavandić

Citat: Ponti  u Prosinac 20, 2017, 13:26:28

Je li čovjek iz Splita, Hari, 50-tak god, brada. Ima nekako ženskasti glas.
Ako je on, zapeo je bio za stroma 2011. iz DKS s 50-tak tkm. Ja sam mu pričao o Lavandiću koji mu je u istom gradu, ali nije na to trzao ništa, ne znam zašto. Opet on meni o tom iz DKS-a..... a onda sam tvog crvenog nahvalio i rekao mu da ima opreme kolika mu je cijena. E, tu je zagrizao.

Ćoso, koliko ga poznam cjenkati će se. Ti promisli koliko i što, složi u glavi neku "zadnju" cijenu, čisto da ne budeš ne pripremljen pa ti kasnije bude žao. Može i ova koja je na njuškalu biti zadnja, samo da te ne iznenadi.
Neki dan me tražio broj od Pipeta, našeg člana koji je u Međimurju blizu DKS-a, da ide pogledati taj 2011. za kojeg je zapeo, što je bilo dalje ne znam. Opet ja njemu o tvome :smijeh:
Bio je do mene. A ja svoje Stromove, btw tri sam doveo, 2007,2012 i 2014 sutra preksutra krcam na Njuškalo.

2012 je već tamo,njega sam uspio uglancati.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Suki

Citat: Ponti  u Prosinac 20, 2017, 14:46:52
Nisi ti vidio kako izgleda kada se ja raspišem .... Brumov jedan post sa 168 fotki i 9400 riječi je kišna glista za mene  :)
Možda si primjetio da nemam nešto pravopisnih grešaka, ajde potkrade se pokoja, ali to ti je iz iskustva pisanja. Kada izdam svoje napisane knjige, tek onda ćeš vidjeti što to znači raspisati se :smijeh:
:) :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Lavandić  u Prosinac 20, 2017, 15:55:59
Bio je do mene. A ja svoje Stromove, btw tri sam doveo, 2007,2012 i 2014 sutra preksutra krcam na Njuškalo.

2012 je već tamo,njega sam uspio uglancati.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Što mu nisi uvaljao ovog 2007.
Pali se na centralnu nogaru, to si mu trebao obećati ako ju nema, naravno ukalkuliraš u cijenu.

Ponti

Citat: Lavandić  u Prosinac 20, 2017, 18:28:54
Ima je. Ma što ću ja trčati za njim. Uostalom ima bit da mi je pukao dihtung glave na njemu. Pomiješao ulje i vodu. Svašta nešto

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Nevjerojatno, to se ne događa baš, ustvari prvi puta čujem da je strom pomiješao ulje i vodu.
Ali srediti ćeš to, ne vjerujem da je to ajme.

Lavandić

Citat: Ponti  u Prosinac 20, 2017, 18:32:00
Nevjerojatno, to se ne događa baš, ustvari prvi puta čujem da je strom pomiješao ulje i vodu.
Ali srediti ćeš to, ne vjerujem da je to ajme.
Doktor je rekao da je. Znam i ja da nije. Nažalost moram reći da sam još uvijek u šoku i da Zorrove riječi mogu potpisati od prve do zadnje.
Ispao sam kreten, prevarant... Ni nakon pet dana još nemrem sebi doći.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Prosinac 20, 2017, 18:35:06
Doktor je rekao da je. Znam i ja da nije. Nažalost moram reći da sam još uvijek u šoku i da Zorrove riječi mogu potpisati od prve do zadnje.
Ispao sam kreten, prevarant... Ni nakon pet dana još nemrem sebi doći.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Svašta....

tibertov


agolac

Citat: Ponti  u Prosinac 20, 2017, 18:32:00
Nevjerojatno, to se ne događa baš, ustvari prvi puta čujem da je strom pomiješao ulje i vodu.
Ali srediti ćeš to, ne vjerujem da je to ajme.

Ma pomiješao je znaš šta  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Osim toga čemu uopće usporedbe. Ništa se ne može usporediti s vstrom  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: Lavandić  u Prosinac 20, 2017, 18:35:06
Doktor je rekao da je. Znam i ja da nije. Nažalost moram reći da sam još uvijek u šoku i da Zorrove riječi mogu potpisati od prve do zadnje.
Ispao sam kreten, prevarant... Ni nakon pet dana još nemrem sebi doći.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
ček dok dođe Ćoso pa ćeš vidjet da sereš/serem/seremo  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

joze

Citat: zorro  u Prosinac 20, 2017, 22:50:56
ček dok dođe Ćoso pa ćeš vidjet da sereš/serem/seremo  :smijeh:
Pa ne triba nam Ćoso za to...znamo mi da sereš

agolac

Ha čuj  u zdravstvu uvijek možeš tražiti drugo mišljenje. Niti kedan doktor nije savršen
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain